Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Siltumenerģijas cena SIA „Salaspils Siltums” klientiem samazinās

Vēl pavasarī SIA „Salaspils Siltums” iesniedza SPRK (Sabiedrisko Pakalpojumu Regulēšanas Komisija) izskatīšanai jaunu siltumenerģijas tarifa projektu. Pateicoties veiksmīgi veiktajām investīcijām, uzņēmums spēja samazināt izdevumus siltumenerģijas ražošanā, pārvadē un pašpatēriņā, kā rezultātā ir izdevies būtiski samazināt siltumenerģijas tarifus Salaspils novadā.

Jaunie siltumenerģijas tarifi stāsies spēkā 2013. gada 1. decembrī, un tarifs būs vienots gan Salaspilī, gan Saulkalnē.

Prognozēts, ka decembrī un janvārī siltumenerģijas cena samazināsies – par piegādāto siltumu plānots piemērot 39,72 Ls/MWh (56,52 EUR/MWh) bez PVN. Prognozētā siltuma cena šī gada decembrī būs par 10% zemāka nekā 2012. gada decembrī Salaspilī un par 14,9% Saulkalnē.

Salīdzinājumam - Rīgā prognozētā siltuma cena šī gada decembrī būs 40,34 Ls/MWh (57,40 EUR/MWh) bez PVN.

Siltumenerģijas cena decembrī un janvārī noteikta, pamatojoties uz AS „Latvijas Gāze” šī gada 8.novembrī publicēto paziņojumu Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis”. Par dabasgāzes tirdzniecības cenu 205 Ls/tūkst.nm3 (291,69 EUR/ tūkst.nm3) novembrī un prognozēto dabasgāzes tirdzniecības cenu 200 Ls/tūkst.nm3 (284,57 EUR/ tūkst.nm3) decembrī un janvārī.

Lai uzņēmuma klienti varētu sekot tarifiem un pārejai uz jauno valsts valūtu, uzņēmuma siltumenerģijas tarifi ir norādīti latos un eiro uzņēmuma interneta mājas lapā www.salaspilssiltums.lv sadaļā „Klientiem”.

„Salaspils Siltums” ir pievienojies memorandam „Godīgs eiro ieviesējs” un ievēro godīgas komercprakses vērtības un patērētāju tiesību aizsardzības pamatprincipus, nodrošinot godīgu un precīzu cenu norādīšanu un pārrēķināšanu no latiem uz eiro.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis