Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Nākamgad Salaspils piedalīsies sešās starptautiskajās tūrisma izstādēs

Saņemta iepriecinoša ziņa – nākamajā gadā Salaspils kopā ar citiem, jau nopietniem tūrisma nozares spēlētājiem pārstāvēs Latviju nacionālajā stendā starptautiskajās tūrisma izstādēs. 

Šāds rezultāts sasniegts, sadarbojoties Eiropas Reģionālās attīstības fondā iesniegtā un  Ķekavas novada vadībā izstrādātā projekta ietvaros. Projekta pieteikumā ietverta visa Daugavas lejteces reģiona teritorija, proti, Ķekavas, Salaspils, Stopiņu, Ikšķiles, Ogres, Ķeguma un Baldones novadi, tādejādi paverot iespējas projekta vērtēšanas gaitā labāk konkurēt ar citiem Latvijas reģioniem.

No visām piedāvātām starptautiskām izstādēm-gadatirgiem, novadu pārstāvjiem vienojoties, tika izvēlētas 6 atbilstošākās:

  • Starptautiskā izstāde „Vakantiebeurs”, Utrehta, Nīderlande, no 14.01. - 19.01.2014.
  • Starptautiskā izstāde „MATKA”, Somija, Helsinki; no 16.01. - 19.01.2014.
  • Starptautiskā izstāde „Adventur”, Viļņa, Lietuva, 24.01. - 26.01.2014.
  • Starptautiskā izstāde „Reisen Hamburg”, Hamburga, Vācija, 05.02. - 09.02.2014.
  • Starptautiskā izstāde „Tourest”, Tallina, Igaunija, 14.02. - 16.02.2014.
  • Starptautiskā izstāde „OTDIH”, Minska, Baltkrievija, 09.04. - 12.04.2014.

Tās ir izstādes, kuru apmeklētāji ir orientēti uz tūrisma piedāvājumu, kas raksturīgs Ķekavas novadam un Daugavas lejteces reģionam kopumā - velotūrisms, laivošana, kemperu auto tūrisms, dabas un aktīvais tūrisms.

Konkursu izsludināja un vērtēšanu veic v/a "Tūrisma attīstības valsts aģentūra", kas ir vadošā tūrisma attīstības politikas veidošanas organizācija Latvijā un šādus konkursus organizē jau vairākus gadus.

Šis projekts vēl vairāk nostiprinās Ķekavas, Salaspils, Ogres, Ikšķiles, Stopiņu un Baldones novadu sadarbību tūrisma jomā.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis