Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Topošos reģionālos uzņēmējus apmācīs bez maksas

ASV vēstniecība Latvijā Fulbraita absolventu programmas ietvaros finansē praktiskās apmācības projektu, kura mērķis ir palīdzēt Latvijas uzņēmējiem uzsākt vai attīstīt biznesu Vidzemē, Kurzemē un Zemgalē.

Kā saprast, vai biznesa ideja ir laba? Kā sagatavot biznesa plānu? Kā piesaistīt naudu? Kā pārdot savu preci vai pakalpojumu? Kā izmantot sociālos tīklus, lai izietu globālajā tirgū? Kā pārdot savu biznesu?

Kursa „Kā uzsākt/attīstīt savu biznesu un kļūt par veiksmīgu uzņēmēju?”ietvaros pieredzējušie uzņēmēji no Latvijas uz ārzemēm atbildēs uz šiem jautājumiem, dalīsies veiksmīgā biznesa noslēpumos un palīdzēs klausītājiem izveidot dzīvotspējīgu uzņēmumu.

Programma ir bezmaksas. Dalībnieku skaits ir ierobežots, atlase notiek konkursa kārtībā. Pieteikties var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, kas plāno dibināt vai attīstīt jau esošo uzņēmumu Vidzemē, Kurzemē vai Zemgalē.

Pasniedzēji: David Ryal (USA) un Dr Tatjana Boguševiča (LV), kā arī vieslektori Rolands Laķis (LV), Zulfukar Tosun (DE), Jonathan Howard (UK), Jeļena Krivkina, CFA, ACCA (LV), Gilad Regev (IL) un citi.

Apmācības kurss norisināsies no 12. oktobra līdz 21. decembrim katru sestdienu  plkst. 10.30 - 16.00 Rīgā, Rīgas Juridiskajā augstskolā (Riga Graduate School of Law). Mācības notiks latviešu valodā. Pieteikties apmācībai var līdz š.g. 1. oktobrim, aizpildot anketu un īsi aprakstot savu biznesa ideju: http://tinyurl.com/biznesapamati

Papildinformācija:
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Skype: biznesapamati
Facebook: BiznesaPamati
Internetlapa: http://www.strategiskaizglitiba.lv

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis