Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Piešķirtas Salaspils novada uzņēmēju gada balvas

Sekojot jau pagājušajā gadā iedibinātajai tradīcijai, 26.aprīlī atkal tika sadalītas Salaspils novada uzņēmēju gada balvas. Tomēr šis pasākums iezīmē ne tikai labāko sumināšanu. Tas pulcē vienkopus mūsu novada aktīvāko uzņēmumu pārstāvjus, sniedz iespēju labāk iepazīties pašiem, stiprina sadarbību ar pašvaldību, rada gandarījumu par paveikto un iedvesmo turpmākajam darbam.

Pēdējos gados Salaspils novada pašvaldības vadība ir uzsākusi sistemātisku sadarbību ar uzņēmējiem, domājot par abpusēju uzplaukumu un izaugsmi. Tieši uzņēmēji ir tie, kas ne tikai nodrošina mūs ar dažādiem pakalpojumiem vai produkciju, bet arī rada darbavietas. Veiksmīgs uzņēmējs un apmierināti darba ņēmēji veido plaukstošu novadu.

Šogad nedaudz tika izmainīta konkursantu vērtēšanas kārtība, labākā tirgotāja un pakalpojuma sniedzēja izvēli atstājot tieši patērētāju ziņā. Iedzīvotāji savu gribu bija pauduši ļoti skaidri, tāpēc žūrijai atlika šo viedokli tikai apstiprināt.

Savukārt ieteikt sevi kā labāko ražotāju inovācijas autoru vai Salaspils tēla popularizētāju varēja paši uzņēmēji, jo kurš gan vēl labāk pārzina savu darbību!

Lielāko nodokļu maksātāju, darba devēju un straujāk augošo uzņēmumu uzrādīja VID sniegtās ziņas.

Kā ierasts, ceremonijas dalībniekus sveica domes priekšsēdētājs, īpaši uzsverot gadskārtējās uzņēmēju tikšanās nozīmīgumu. To pasvītroja arī pašvaldības administrācijas speciālistu Ingas Elksnes un Ingas Jēkabsones atraktīvās prezentācijas par sadarbības rezultātiem un tālākajām iespējām.

Tomēr vakara galvenā un gaidītākā norise bija uzvarētāju apbalvošana. Kuri šogad iegūs balvu – to iepriekš zināja vien konkursa komisijas locekļi.

Katrā konkursa nominācijā tika nosaukti 3 uzņēmumi, kuru pārstāvji bija aicināti piedalīties svinīgajā ceremonijā, tomēr tikai viens no viņiem saņēma galveno balvu.

Nominācijā „Gada tirgotājs” šogad par labāko trijnieku iedzīvotāji bija nosaukuši AS „Roga agro” veikalus „Top”, SIA „Fortuna GI” veikalu „Zeltene” un SIA „LTDS” veikalu „AIBE”. Šajā grupā pārliecinoši uzvarēja „Zeltene”, par kuru bija balsojusi vairāk kā puse aptaujāto, īpaši uzsverot veikalā pieejamās kvalitatīvās Latvijas ražotāju preces.

Nominācijā „Gada pakalpojuma sniedzējs” jau otro gadu pēc kārtas galveno balvu saņēma SIA „Latrago”. Restorāns-picērija "4 Pēdas" atrodas vienā no skaistākajām Salaspils vietām pie Līvzemes ielas dīķiem. Tā piedāvājuma kvalitāte jau gadiem ir nemainīgi augsta. Tomēr īpaši jāatzīmē arī pārējie nominanti -SIA „Evart un KO” pirts Parka ielā un jaunais salons „Loka”.

Līderis nominācijā „Gada ražotājs” - SIA „INOS”, kas pēdējo divu gadu laikā, ieguldot gandrīz 2 miljonus latu, ir paplašinājis ražošanu Salaspilī, sakārtojis apkārtējo vidi un gada laikā ražotnē radījis 10 jaunas darba vietas. SIA „INOS” Salaspilī ieviesa ražošanā jaunu produktu grupu – biomasas katlagregātus ar kustīgo ārdu tehnoloģiju un vertikālu pēcsadegšanas kameru.

Veiksmīgākā Salaspils tēla popularizētāja gods tika SIA „Baltrotor”. Uzņēmums, kas atrodas tieši Salaspilī, ir otrā lielākā rotatoru ražotne pasaulē. „Baltrotors” izstrādā un ražo augstas kvalitātes hidrauliskos rotatorus un piederumus mežsaimniecības, būvniecības, kravu un materiālu pārkraušanas u.c. tehnikai. Hidrauliskie rotatori izceļas ar augstu jaudu, uzticamību un ilgmūžību. Augstā produktu kvalitāte, tāpat kā patērētājiem draudzīga garantijas politika ir uzņēmuma pamatvērtības.

Savukārt balvu nominācijā „Gada inovācija” pelnīti saņēma SIA „Eko Air”. 2012.gada oktobrī, pēc divu gadu ilgas projekta realizācijas, sadarbībā ar Salaspils domi ekspluatācijā tika nodota Austrumeiropā vienīgā automatizētā lodēto siltummaiņu ražotne. Siltummaiņi ir galvenā sastāvdaļa ēku apkures un karstā ūdens sagatavošanas sistēmās, siltumsūkņos, kondicionieros un citās ar sildīšanu un dzesēšanu saistītās sistēmās. Sitummaiņus plaši lieto ūdens apkures sistēmās, kuģu kondicionieros, apsildāmo grīdu sistēmām, dzinēju dzesētājos, mājsaimniecības siltā ūdens sagatavošanai

Lielākais nodokļu maksātājs nemainīgi arī šogad - SIA „PERI”. Šī uzņēmuma speciālistu ikdienas darbs ir veidņu un sastatņu risinājumu izstrāde, konsultācijas par efektīvu materiālu pielietojumu, darbu uzraudzība objektā. Uzņēmuma bāze atrodas Salaspils novadā, kur izvietota veidņu un sastatņu noliktava, tiek veikta materiālu tehniskā apkope, iekārtots mūsdienīgs birojs, semināru telpas.

Lielākais darba devējs - Rīgas TEC-2.  AS „Latvenergo” struktūrvienība TEC-2 ir lielākā Latvijas termoelektrostacija. Mūsu novadā gan atrodas vēl viens Latvenergo” gigants – Rīgas HES.

Visstraujāko izaugsmi pēc VID datiem pagājušajā gadā uzrādījusi AS „DHB”, kas  specializējas hidroenerģētikas un citu paaugstinātas sarežģītības industriālo objektu būvniecībā. Uzņēmums saņēma arī īpašu balvu no SIA „Lursoft” - iespēju veselu mēnesi biznesa katalogā būt pirmajiem savā nozarē.

Svinīgo ceremoniju ar priekšnesumiem kuplināja k/n „Rīgava” vokālie ansambļi „Vējā” un „Salaspils puikas”, savu prasmi demonstrēja Salaspils Džosui Ašihara karatē klubs, bet ar patiesi augstvērtīgu sniegumu kā allaž priecēja „Buras”, bet deju mūziku spēlēja ansamblis „Melansẻ”.

Arī nākošgad noteikti vērtēsim 2013.gada labākos uzņēmumus. Tāpēc, lai uzņēmējiem – apmierināti klienti, bet patērētājiem – patīkami un augstvērtīgi pakalpojumi ikvienā uzņēmējdarbības nozarē!

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis