Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinām iepazīties ar investīciju katalogu mājaslapā investinsalaspils.lv!

Atgādinām visiem interesentiem, ka ir izstrādāta mājaslapa www.investinsalaspils.lv. Tā ir tapusi ar mērķi veicināt uzņēmējdarbības attīstību Salaspils novadā, kā arī piesaistīt potenciālos ārvalstu un vietējos investorus. Mājaslapā ir atrodams investīciju katalogs, kurā var apskatīt informāciju par pašvaldības īpašumā esošajiem nekustamajiem īpašumiem, kuros Salaspils novada pašvaldība vēlas attīstīt uzņēmējdarbību (ražošana, pakalpojumu sniegšana u.c.).
Katalogā ir aprakstīta nekustamo īpašumu atrašanās vieta, inženierkomunikāciju pieejamība, atļautā izmantošana un cita noderīga informācija. Mājaslapā ir aprakstīts, arī kādu atbalstu uzņēmējiem sniedz Salaspils pašvaldība, t.sk. ir iespēja uzzināt un iepazīties arī ar būvniecības ieceres jaunumiem, kas saistīti ar uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras izbūvi.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis