Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Renovācijas uzsākšana Meža ielā 7

2 pec_meza

Aicinām visus interesentus gan no Meža ielas 7, gan no citām mājām piedalīties ēku atjaunošanas būvdarbu uzsākšanas svinīgajā pasākumā, kas notiks 2018. gada 15.maijā plkst. 17.30 pie mājas Meža ielā 7, Salaspilī.

Pasākuma laikā būs iespēja uzdot jautājumus SIA “Salaspils Siltums” energoefektivitātes nodaļas speciālistiem par ēkas atjaunošanas projekta īstenošanu. Mazajiem apmeklētājiem paredzētas saldas un krāšņas dāvaniņas. Gaidām ciemos, lai pavasarīgā gaisotnē uzsāktu renovāciju vienai no pirmajām daudzdzīvokļu ēkām Salaspilī, kura izmantojusi jauno Eiropas Savienības struktūrfonda atbalstu.

Iepriekš informējām, ka arī Daugavas ielas 2 iedzīvotāji ir lēmuši par sava nama atjaunošanu, tāpēc 17. maijā pulksten 17.30 aicina visus interesentus uz svinīgo pasākumu, kas simbolizēs darbu uzsākšanu. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis