Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Noteiksim Salaspils labākos uzņēmējus

Izsludināts viens no nozīmīgajiem un jau tradicionālajiem notikumiem - kārtējais konkurss par Salaspils novada uzņēmēju balvu. Kā parasti, to rīko Salaspils novada pašvaldība sadarbībā ar Salaspils uzņēmēju biedrību. 
Konkursa komisiju šogad vadīs Salaspils novada domes priekšsēdētāja vietnieks teritoriālās un ekonomiskās attīstības jautājumos Raivis Anspaks, bet tās sastāvā strādās Salaspils novada domes deputāti Mihails Rogals un Jānis Nebars, Attīstības daļas vadītājs Guntars Auders un Salaspils uzņēmēju biedrības valdes priekšsēdētājs Miks Balodis.
Labākos uzņēmums piedāvājam vērtēt šādās pozīcijās: “Labākais ēdinātājs”, “Labākais tirgotājs”, kā arī ieteikt izcilākos citu pakalpojumu veicējus 
Arī šogad tiks noteikti uzvarētāji nominācijās “Gada ražotājs”, “Salaspils novada popularizētājs”, “Gada labdaris”, “Lielākais darba devējs”, “Gada amatnieks” un “Jaunpienācējs”. 
Pieteikt pretendentus nominācijās “Labākais pakalpojuma sniedzējs”, “Gada labdaris” un “Gada amatnieks” var jebkura fiziska vai juridiska persona, iesniedzot brīvā formā rakstītu pieteikuma vēstuli Salaspils novada domes Apmeklētāju apkalpošanas centrā vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi „Konkursa „Salaspils novada uzņēmēju gada balva” komisijai”. 
Pārējās nominācijās pretendentus izvirzīs un lēmumu pieņems komisija. Konkursa pretendentu pieteikšana un balsošana notiks līdz 11.05., bet balvu pasniegšana - maija beigās. 
Uzņēmēji, vēlaties, lai jūs pazīst un par jums runā? Piesakieties!
https://www.visidati.lv/aptauja/1357043501/1/

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis