Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Notiks uzklausīšanas sanāksme par „Valgums-S” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu

 

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Regulators) 2017.gada 15.septembrī plkst.12.00 k/n „Rīgava” lielajā zālē rīkos uzklausīšanas sanāksmi par pašvaldības SIA „Valgums-S” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu.

Regulators uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājis pašvaldības SIA „Valgums-S” pilnvaroto pārstāvi, kas varēs komentēt iesniegtā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Uzklausīšanas sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par pašvaldības SIA „Valgums-S” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu.

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt  pa tālruni vai e-pastu līdz 2017.gada 14.septembrim (kontaktpersona Dace Burtniece, t. 67097271;  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ).

Iepazīties ar pašvaldības SIA „Valgums-S” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var regulatora mājaslapas http://www.sprk.gov.lv sadaļā “Par SPRK/Sabiedrības līdzdalība/Uzklausīšanas sanāksmes/Izsludinātās uzklausīšanas sanāksmes”.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā. Gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Paziņojums par tarifa projektu

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis