Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Paziņojums par tarifa projektu

Valgums

Pašvaldības SIA “Valgums-S”, reģ. Nr. 40003369018, adrese: Miera iela 26a, Salaspils, LV-2169, 2017. gada 18. augustā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (Regulators) iesniedza ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, kas ir aprēķināts saskaņā ar 2016. gada 14. janvāra Regulatora padomes lēmumu Nr. 1/2 “Ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodika”.

Sabiedriskā pakalpojuma veids

Spēkā esošais tarifs

(EUR/m3 bez PVN)

Piedāvātais tarifs

(EUR/m3 bez PVN)

Tarifa palielinājums/ samazinājums  (%)

Ūdensapgādes pakalpojums

0,87

1,05

21

Kanalizācijas pakalpojums

1.09

1,44

32

Piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā ar 2018. gada 1. janvāri. Tarifa izmaiņas ir saistītas ar ieguldījumiem pamatlīdzekļu bāzes atjaunošanā, transporta, personāla un citu izmaksu pieaugumu kopš iepriekšējā tarifa apstiprināšanas.

Iepazīties ar tarifu projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifa projektu lietotājs var pašvaldības SIA “Valgums-S” administrācijas telpās Miera ielā 26a, Salaspilī, pirmdienās un ceturtdienās plkst. 13.00-18.00, iepriekš sazinoties ar pašvaldības SIA “Valgums” sekretāri pa tālruni 67944694.

Priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt pašvaldības SIA “Valgums-S”, adrese: Miera 26a, Salaspils, LV-2169, vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ,  vai sūtot pa faksu 66116745, kā arī Regulatoram (Rīgā, Ūnijas ielā 45, faksa Nr.67097200, vai tās reģionālās struktūrvienības adresē) e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 20 dienu laikā no šī paziņojuma publicēšanas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Notiks uzklausīšanas sanāksme par „Valgums-S” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Regulators) 2017.gada 15.septembrī plkst.12.00 k/n „Rīgava” lielajā zālē rīkos uzklausīšanas sanāksmi par pašvaldības SIA „Valgums-S” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu.

Regulators uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājis pašvaldības SIA „Valgums-S” pilnvaroto pārstāvi, kas varēs komentēt iesniegtā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Uzklausīšanas sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par pašvaldības SIA „Valgums-S” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu.

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt  pa tālruni vai e-pastu līdz 2017.gada 14.septembrim (kontaktpersona Dace Burtniece, t. 67097271;  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ).

Iepazīties ar pašvaldības SIA „Valgums-S” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta kopsavilkumu var regulatora mājaslapas http://www.sprk.gov.lv sadaļā “Par SPRK/Sabiedrības līdzdalība/Uzklausīšanas sanāksmes/Izsludinātās uzklausīšanas sanāksmes”.

Uzklausīšanas sanāksme tiek rīkota valsts valodā. Gadījumā, ja sanāksmes dalībniekam uzklausīšanas sanāksmes laikā ir nepieciešams lietot kādu svešvalodu, lūdzam nodrošināt tulkojumu valsts valodā.

Uzklausīšanas sanāksmes gaita tiek fiksēta protokolā.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis