Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Kļūda
  • Slēpts

Paldies sakām mūsu uzņēmējiem

uznemeji2017

Lai izteiktu pateicību un godinātu Salaspils novada uzņēmējus, kuri, darbojoties savā nozarē, sekmē novada ekonomisko attīstību, jau vairākus gadus pašvaldība rīko konkursu “Uzņēmēju gada balva”. Šogad apbalvošanas ceremonija notika 6. aprīlī Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā.

“Bieži Salaspili sauc par “Rīgas guļamrajonu”, norādot, ka pie mums cilvēki pārsvarā dzīvo, nevis strādā. Tomēr, pateicoties jūsu darbam, tā vairs nav. Statistika rāda, ka tieši Salaspils novads ir faktiskā darba vieta vairāk kā 5000 darbiniekiem un aptuveni 500 pašnodarbinātām personām. Šodien mēs īpaši atzīmējam mūsu veiksmīgākos uzņēmējus. Pašvaldības atlases komisija ir veikusi grūtu uzdevumu un izvirzījusi labākos dažādās nominācijās. Nobeigumā gribētu novēlēt jums panākumus, peļņu un apmierinātus, čaklus darbiniekus,” klātesošos uzņēmējus sveica domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars.

Vairāku mēnešu garumā konkursa komisija, kuras sastāvā strādāja deputāti – Zigmārs Zeimulis, Anna Kavasa, Olga Pāvulīte, Poļina Ivļeva, Dace Kontrimiene, Vladislavs Haļuks-, Attīstības daļas vadītājs Guntars Auders un SUB “runas vīrs” Miks Balodis, apbraukāja visus pieteiktos uzņēmumus un iepazinās ar to darbību, vienlaikus uzzinot daudz jauna. Kā atzina komisija, bija ļoti grūti noteikt labāko no labākajiem, jo visi uzņēmumi pārsteidza ar ko īpašu. “Kārtējo reizi pārliecinājos, ka mūsu uzņēmēji spēj konkurēt ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskajā tirgū. Izvēlēties uzvarētājus nebija viegli, jo ļoti atšķiras produkciju klāsts, pakalpojumu veidi un darbības virziens. Principā jebkurš no uzņēmumiem, kurā viesojāmies, ir pelnījis “Uzņēmēju gada balvu”,” atzīst komisijas priekšsēdētājs Z. Zeimulis.

Grupā “Labākais pakalpojumu sniedzējs” laureātu godā ne pirmo gadu tika celta kafejnīca “Kanēlis” (SIA “Latrago”) un veikals “Zeltene” (SIA “Fortuna G”). Mājīgā kafejnīca “Kanēlis” jau no paša sākuma iekaroja salaspiliešu sirdis- te var mieloties ne tikai ar svaigi ceptām un gardām bulciņām, bet arī paēst pusdienas. Savukārt veikalā “Zeltene” ikdienas var iegādāties dažādu Latvijas ražotāju produkciju - gaļas, zivju un piena produktus, konditorejas un kulinārijas izstrādājumus.

Balvas nominācijā “Gada ražotājs” saņēma SIA “Akva Agro”, SIA “Volburg” un SIA “Eiroplasts”. Zivkopības uzņēmumu “Akva Agro” komisija atzina par labāko “mazo” ražotāju. Jau vairākus gadus uzņēmums nodarbojas ar ūdeņu recirkulācijas sistēmu iekārtu projektēšanu, kas ļauj uzglabāt līdz 60 tonnām storu mātīšu un nodrošina iespēju iegūt aptuveni 2000 kilogramu melnā kaviāra gadā.

Vidējais uzņēmums “Volburg” ir elektronikas ražošanas kompānija, kas pēc klientu pasūtījuma izgatavo elektroniskās ierīces un moduļus. Kvalificētu darbinieku un augsto tehnoloģiju sinerģijas rezultātā uzņēmums spēj piedāvāt kvalitatīvu apakšuzņēmēja servisu. Savukārt “lielražotāja” gods ticis SIA “Eiroplasts”. Tas ir jauns un strauji augošs uzņēmums, kas piedāvā kvalitatīvu, drošu un funkcionālu produkciju, interesantus dizaina risinājumus, plašas izvēles iespējas un izdevīgus sadarbības noteikumus. Uzņēmums ražo elektroventilatorus, ventilācijas restes, virtuves tvaika nosūcējus, plastmasas montāžas elementus u.c.

Par “Salaspils novada popularizētāju” komisija atzina uzņēmumu, kas nupat nosvinēja 25. pastāvēšanas jubileju - AS “Roga Agro”, kuras cepto maizi ir iecienījuši gardēži visā Latvijā. Lielākais darba devējs SIA “Skonto Prefab”, kurš nodarbina 188 cilvēkus, ražo plašu dzelzsbetona konstrukciju klāstu, kā arī veic dzelzsbetona konstrukciju projektēšanas darbus un konstrukciju montāžu būvlaukumā. 

Mājas vīna ražotne “Saules veltes” pelnīti tika atzīta par labāko gada amatnieku. Kā saka uzņēmuma dibinātājs un vīndaris Raitis Mačiņš - dabīgs vīns no dārza augļiem un ogām ir vērtība, kuru ir vērts nobaudīt, patīksmināties par daudzveidīgo krāsu gammu no pilnīgi bezkrāsaina līdz tumši, tumši sarkanam.

Tituls “Gada jaunpienācējs” šogad piešķirts TN “Kurši”, kurš darbību uzsāka pērnā gada sākumā, ieguldot 3,5 miljonus eiro. Ar veikala atklāšanu Salaspilī BN “Kurši” ir kļuvuši vēl pieejamāki Rīgas un Salaspils tuvējās apkārtnes pircējiem, nodrošinot visplašāko būvmateriālu, saimniecības un dārza preču sortimentu un sniedzot konsultācijas būvniecības un remontdarbu projektu uzsākšanai.

„Gada Labdaris” – kokapstrādes uzņēmums "AGF Pluss”, kas jau gadiem materiāli atbalsta Salaspils Romas katoļu baznīcu, gan palīdzot remontdarbos, gan ziedojot naudas līdzekļus. “Galdniecībā mani saista divas lietas. Pirmkārt, darbs ar koku. Brūno toņu niansētība. Koka izsmalcinātā smarža. Rakstu dažādība gadskārtu ritmos. Otrkārt, lai kādas mūsdienīgas iekārtas “AGF Pluss” iegādātos, milzīga nozīme vienmēr ir un paliek roku darbam,” saka uzņēmuma dibinātājs Gunārs Andersons.

Oficiālo ceremoniju turpināja tikšanās neformālā gaisotnē, kad uzņēmēji varēja iepazīties tuvāk, pārrunāt svarīgas lietas un baudīt vakara izklaidējošo daļu. Klātesošos ar saviem priekšnesumiem priecēja stīgu kvartets “Fantastic Four” un iluzionists Voldemārs Vāvers.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis