Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspilieši plūc laurus konkursā “Labākais darbā ar jaunatni 2016”

Py2

Konkurss „Darbs ar jaunatni” tiek rīkots reizi divos gados, un to organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā. Šogad konkursā 13 nominācijās tika saņemti kopumā 58 pieteikumi 4 kategorijās.

Konkursa „Labākais darbā ar jaunatni 2016” mērķis – izteikt Izglītības un zinātnes ministrijas atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni, par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā. Konkurss „Darbs ar jaunatni" tiek rīkots reizi divos gados, un to organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.

Py3

Šogad konkursa noslēgums un laureātu apbalvošana notika 9. decembrī Jelgavā, kad apbalvojumus saņēma Salaspils jauniešu biedrība “Express Yourself” un tās brīvprātīgais Mārtiņš Pokromovičs.

No Salaspils novada kategorijā "“Jaunatnes organizācijas, biedrības un nodibinājumi, kas veic darbu ar jaunatni”" bija nominēta biedrība “Express Yourself" par straujāko lēcienu jaunai jaunatnes organizācijai, savukārt kā "Uzlecošais jaunatnes darbinieks " balvu saņēma biedrības "Express Yourself" un “Salaspils uzņēmēju biedrības ” brīvprātīgais Mārtiņš Pokromovičs.

Py1

Nominācijā “Straujākais lēciens jaunai jaunatnes organizācijai” pirmo vietu ieguva Salaspils jauniešu biedrība “Express Yourself”. Šogad biedrība bija partneris trīsdesmit sešos “Erasmus+” neformālās izglītības projektos Eiropā un kaimiņvalstīs. Jaunieši un jaunatnes darbinieki šogad varēja doties uz Turciju, Rumāniju, Kipru, Itāliju, Poliju, Gruziju, Albāniju, Beļģiju, Horvātiju, Bulgāriju, Maķedoniju, Lielbritāniju, Lietuvu, Igauniju, Nīderlandi, Armēniju, Franciju, lai mācītos neformāli. Savukārt 2017. gadā projektu aktivitātes notiks Turcijā, Rumānijā, Albānijā, Kosovā, Itālijā.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis