Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Kopā svinēsim dārzu sezonas noslēgumu

Hei, hei, dārzkopi!

Dārza darbi tuvojas beigām, un to ir vērts nosvinēt!

Mums ir ideja – darīsim to visi kopā Salaspils ražas svētkos 2016. gada 8. oktobrī Nacionālā botāniskā dārza šīs sezonas pēdējā stādu gadatirgū!

Tātad, ja tavā dārzā ir izaudzis kāds nu ļoooooti liels ķirbis, ļoooooti garš burkāns vai vienalga kāds cits nu ļoooooti liela, šķība, greiza vai vēl kāda cita jocīga paskata auglis vai dārzenis, tad 8. oktobrī droši ierodies ar savu ražu Salaspilī uz Ražas svētku izstādi. Protams, novērtēsim ne tikai dabas dāvātās dīvainības, bet arī pavisam normālas rudens veltes, rudens ziedus un ziedu kompozīcijas, kā arī no rudens veltēm gatavotus labumus.

Pieteikumus līdz 29. septembrim lūdzam sūtīt uz adresi (welcome@nbd. gov.lv), norādot:

  • vārdu un uzvārdu vai organizāciju, kuru pārstāvat;
  • ko un kāpēc vēlaties eksponēt;
  • citu informāciju, ko īpaši vēlaties par sevi vai eksponējamo objektu;
  • savu tālruņa numuru saziņai.

Kopā ar Salaspils novada domi un ZS „Ezerkauliņi” esam padomājuši par īpašām balvām salaspiliešiem, un visi kopā – par Salaspils ražas svētku īpašo zupu, keramikas darbnīcu bērniem un, cerams, īpašo gaisotni, ko noteikti radīsim paši. Un gan jau līdz oktobrim izdomāsim vēl kaut ko, bet pagaidām teiksim, ka turam noslēpumā. Uz satikšanos Salaspils ražas svētkos!

Pasākums tiek īstenots Salaspils novada pašvaldības NVO projektu konkursa ietvaros.

Pasākumu rīko Salaspils dabas draugu savienība.

Atbalsta:

  • Salaspils novada dome;
  • ZS „Ezerkauliņi”;
  • Nacionālais botāniskais dārzs.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis