Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Notiks seminārs par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu

21. aprīlī plkst. 18.30 kultūras namā “Enerģētiķis” notiks seminārs „Daudzdzīvokļu ēku atjaunošana – gudra rīcība tagadnei un nākotnei”.

Seminārā varēs uzzināt par pašvaldības atbalstu un pieejamo ES fondu līdzfinansējumu daudzdzīvokļu ēku atjaunošanā. Pasākumā par savu pieredzi ēku atjaunošanā stāstīs eksperti no NVO „Ēku saglabāšanas un energotaupības birojs” (ESEB). SIA “Salaspils Siltums” stāstīs par dzīvojamo namu atjaunošanas pilotprojekta gaitu Salaspilī.

Seminārs tiek rīkots kā daļa no projekta "Ēku renovāciju ietekme uz klimata pārmaiņām un iedzīvotāju energoefektivitātes paradumiem". Projekts tiek īstenots ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta līdzfinansējumu. Tā ieviešanu nodrošina NVO „Ēku saglabāšanas un energotaupības birojs” ar partneriem Rīgas Tehnisko universitāti un norvēģu sabiedrisko organizāciju “Dabas resursu pārvaldības tīklojums” (CBNRM Networking).

Dalība seminārā ir bez maksas. Semināra programma un reģistrācija pieejama www.sharex.lv sadaļā “Pasākumi”.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis