Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

SIA „Eco Baltia Vide” Rīgas birojs no 10.aprīļa darbu sāks jaunās telpās

No šā gada 10.aprīļa vides apsaimniekošanas uzņēmuma SIA „Eco Baltia Vide” Rīgas klientu apkalpošanas birojs sāks darbu jaunās plašākās un piemērotākās telpās Getliņu ielā 5, Rumbulā, Stopiņu novadā. Līdz šim SIA „Eco Baltia Vide” centrālais birojs atradās Rīgā, Maskavas ielā 240.

Jaunā atrašanās vieta un telpas nodrošinās kvalitatīvu klientu apkalpošanas servisu klātienē, kā arī sniegs iespēju operatīvāk risināt ar loģistiku saistītos jautājumus, jo klientu apkalpošanas birojs atradīsies vienā teritorijā ar uzņēmuma tehnisko parku, kas iepriekš bija izvietoti dažādās vietās.

No 10.aprīļa klientu apkalpošanas birojā Getliņu ielā 5 klienti būs laipni gaidīti katru darbadienu no plkst.9-17. Birojā klienti klātienē varēs:

  • noslēgt vai atjaunot līgumus par atkritumu apsaimniekošanu un citiem SIA „Eco Baltia Vide” piedāvātajiem pakalpojumiem;
  • iegādāties speciālos maisus papildu sadzīves atkritumu apjomam;
  • iegādāties speciālos maisus zaļajiem atkritumiem;
  • iegādāties maisus būvgružiem.

SIA „Eco Baltia Vide” klientiem, kuri izmanto privāto transportu, būs pieejama bezmaksas autostāvvieta. Jaunajā birojā varēs nokļūt arī ar 50.maršruta autobusu, braucot līdz pieturai „Pilsētas robeža” (ar 50.maršruta autobusa kustības sarakstu var iepazīties AS „Rīgas satiksme” mājaslapā). Precīzu jaunā biroja atrašanās vietu aicinām aplūkot +LV-2121/@56.908771,24.2471082,15z/data=!4m2!3m1!1s0x46eed27c2caf61e3:0x8632dcc79cd3a387">kartē.

Citu SIA „Eco Baltia Vide” klientu apkalpošanas centru atrašanās adreses un darba laikus var noskaidrot mūsu mājaslapā sadaļā „Kontakti”.

 

Papildu informācija:

Dace Jansone
Korporatīvās komunikācijas direktore
Eco Baltia grupa
Tālr.: +371 28655072
E – pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.vide.ecobaltia.lv

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis