Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

28. novembrī notiks uzklausīšanas sanāksme par pašvaldības SIA „Valgums-S” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk - Regulators) 2014. gada 28. novembrī plkst.12:00 Salaspils novada domes sēžu zālē Līvzemes ielā 8, Salaspilī, Salaspils novadā, rīkos uzklausīšanas sanāksmi par pašvaldības SIA „Valgums-S” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu.

Regulators uz uzklausīšanas sanāksmi ir aicinājis pašvaldības SIA „Valgums-S” pilnvaroto pārstāvi, kas varēs komentēt iesniegtā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Uzklausīšanas sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par pašvaldības SIA „Valgums-S” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu.

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt pa telefonu vai e-pastu līdz 2014. gada 27. novembrim (kontaktpersona Dace Burtniece, t.67097271; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ).

Iepazīties ar pašvaldības SIA „Valgums-S” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu var Regulatora mājaslapā http://www.sprk.gov.lv, sadaļā: Par SPRK/Sabiedrības līdzdalība/Uzklausīšanas sanāksmes/Izsludinātās uzklausīšanas sanāksmes.

Salaspilī ūdensapgādes un kanalizācijas tarifs nav mainīts 6 gadus

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis