Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

„Valgums – S” aicina iedzīvotājus ziņot par pārkāpumiem

Šobrīd Salaspils novadā tiek īstenots projekts “Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Salaspilī un Saulkalnē, II kārta”. Šī projekta ietvaros Salaspilī un Saulkalnē tiek veikta gan jaunu ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūve, gan esošo tīklu rekonstrukcija. Vairākos Salaspils rajonos uz šo brīdi būvdarbi jau ir pabeigti un tiek gatavota izpilddokumentācija jaunizbūvēto posmu nodošanai ekspluatācijā, kas nozīmē, ka jau nākamā gadā pavasarī mēs aicināsim iedzīvotājus, kuriem līdz šim centralizētās ūdenssaimniecības pakalpojumi nebija pieejami, kļūt par pašvaldības SIA “Valgums-S” klientiem.

Vēlamies vērst Jūsu uzmanību uz vairākiem nozīmīgiem punktiem, kurus nepieciešams ievērot:

  1. Jaunizbūvētajiem tīkliem būs iespējams pieslēgties tikai pēc tam, kad tie tiks nodoti ekspluatācijā;
  2. Lai pieslēgtos pie maģistrālajiem ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem, nepieciešams saņemt SIA “Valgums-S” izsniegtos Tehniskos noteikumus un izpildīt visus tajos minētos punktus (tehniskie noteikumi tiks izsniegti tikai pēc tam, kad maģistrālie tīkli būs nodoti ekspluatācijā);
  3. Ir jānoslēdz līgums ar  “Valgums-S” par pakalpojumu izmantošanu.

Diemžēl darba procesā esam konstatējuši, ka jau šobrīd ir veikti patvarīgi pieslēgumi jaunizbūvēto tīklu rajonos. Vēlamies atgādināt, ka saskaņā ar Salaspils novada domes Saistošo noteikumu Nr.20/2010 ”Salaspils novada ūdensvada un kanalizācijas tīklu un būvju ekspluatācijas, lietošanas un aizsardzības noteikumi” 11.4.punktu par patvarīgu pieslēgšanos pie maģistrālajiem ūdensvada vai kanalizācijas tīkliem uzliek administratīvo sodu – fiziskām personām līdz EUR 350,00, bet juridiskām personām līdz EUR 1400,00.

Lūdzam iedzīvotājus būt atsaucīgiem un ziņot par iespējamajiem pārkāpumiem pašvaldības SIA “Valgums-S” pa tālr. 67944694 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Pašvaldības SIA “Valgums-S” administrācija

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis