Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Tiks noteikta gada energoefektīvākā ēka Latvijā

energo eka 14 plakats

SIA „Vides investīciju fonds” informē, ka Ekonomikas ministrija, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija un žurnāls „Būvinženieris” organizē konkursu „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2014”, kura ietvaros pieteikumus dalībai konkursā aicina iesniegt līdz šā gada 16. maijam Latvijas Būvinženieru savienībā (Kr.Barona iela 99 1a; Rīga, LV - 1012).

Konkursa mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivātes jomā, veicināt sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, kā arī siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu un arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu.

Pieteikumi tiek pieņemti līdz 2014. gada 16. maija plkst. 17.00. Objektus konkursam var pieteikt fiziska vai juridiska persona (piemēram, ēku īpašnieki, apsaimniekošanas uzņēmumi, projektu autori, būvuzņēmumi, pašvaldības, sabiedriskās organizācijas u.c.).

Šogad projektus konkursam var iesniegt šādās piecās kategorijās:

  • Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka - jaunbūve;
  • Energoefektīvākā renovētā daudzdzīvokļu ēka;
  • Energoefektīvākā sabiedriskā ēka;
  • Energoefektīvākā vienģimenes ēka;
  • Energoefektīvākā industriālā ēka.

Sīkāka informācija par konkursu ir pieejama tīmekļa vietnē www.energoefektivakaeka.lv

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis