Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Projekts „Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Acones ciemā” tiek veiksmīgi īstenots

Eraf-Valgums Es

Vēlamies informēt Salaspils novada iedzīvotājus, ka sekmīgi turpinās projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Acones ciemā” realizācija un straujiem soļiem projekts tuvojas noslēgumam.

Kā jau esam ziņojuši iepriekš, 2012.gada 1.jūnijā tika parakstīts līgums “Par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu un Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējuma piešķiršanu” projektam “Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Acones ciemā”, Nr.3DP/3.4.1.1.0/11/APIA/CFLA/140/032.

2013.gadā tika izstrādāts tehniskais projekts, un jau kopš 2013.gada oktobra būvdarbu veikšanu ir uzsākusi AS „Siguldas būvmeistars”, kuru darbu uzrauga un Inženiera funkciju pilda SIA „GeoConsultants” speciālisti.

Būvdarbu līguma ietvaros bija paredzēts veikt dzeramā ūdens sagatavošanas stacijas rekonstrukcijas darbus, kā arī ūdensapgādes tīklu rekonstruēšanu ~436 m apmērā. Veicot visus šos darbus, tika plānots būtiski uzlabot dzeramā ūdens kvalitāti Acones ciemā, kā arī samazināt ūdens zudumus tīklos.

            Šobrīd, kad līdz līguma izpildes termiņa beigām atlicis vēl nedaudz vairāk kā mēnesis, lielākā daļa no plānotajiem darbiem jau ir paveikti – ir pilnībā veikta ūdensapgādes tīklu rekonstrukcija 439,1 m garumā. Šobrīd tiek veikti rekonstrukcijas darbi ūdens sagatavošanas stacijā, kā arī notiek teritorijas labiekārtošanas darbi un piebraucamā ceļa asfaltēšana.

Lielāko daļu darbu ir paredzēts pabeigt līdz šī gada maija vidum, savukārt būvdarbus paredzēts pilnībā pabeigt līdz 2014.gada maija beigām.

Ieguldījums Tavā nākotnē!


Birkas:Valgums

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis