Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Būvdarbi notiek arī citās novada ielās

Kf-Valgums-Es

Jau iepriekš esam Jūs informējuši, ka 2013. gada 4.jūlijā, Salaspilī, starp Pašvaldības SIA "Valgums-S" un SIA "Siltums Jums" tika parakstīts līgums “Ūdensapgādes un kanalizācijas infrastruktūras objektu projektēšana un būvniecība Salaspilī, II kārta”. Līgums tiek īstenots Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Salaspilī un Saulkalnē, II kārta” ietvaros.

Šī projekta mērķis ir paaugstināt pašvaldības ūdens apgādes un notekūdeņu apsaimniekošanas kvalitāti atbilstoši ES direktīvām un nacionālajiem standartiem. Paplašinot ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus un pieslēdzot jaunus patērētājus, veicināt pašvaldību ūdens saimniecības uzņēmuma ekonomiskā stāvokļa uzlabošanos, kā arī sekmēt ūdensapgādes un notekūdeņu apsaimniekošanas pakalpojumu pieejamību sabiedrībai.

Līguma ietvaros ir paredzēts izbūvēt un rekonstruēt ~18 627 m ūdensapgādes tīklus, ~12 443 m pašteces kanalizācijas tīklus un ~932 m kanalizācijas spiedvada, kā arī rekonstruēt divas kanalizācijas sūkņu stacijas un izbūvēt divas sūkņu stacijas.

Līguma kopējās izmaksas ir 5 841 288,87 EUR (4 105 281,19 LVL), tai skaitā pievienotās vērtības nodoklis.

Pēc projekta īstenošanas tiks nodrošināti centralizētie ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumi, samazināti ūdens zudumi ūdensapgādes tīklos un samazināts vides piesārņojums, ko radīja novecojušas ūdens apgādes un notekūdeņu savākšanas sistēmas. Ir paredzēts palielināt energoefektivitāti un samazināt infiltrācijas apjomu kanalizācijas sistēmā, modernizējot to pārsūknēšasnas iekārtas.

Pašvaldības SIA „Valgums-S” informē Jūs, ka Salaspilī, Meža ielā un tās rajonā, no 2014. gada 24. marta, kā arī Jasmīnu un Pīlādžu ielās, no 2014. gada 31. marta ir uzsākti būvdarbi ūdensapgādes tīklu izbūvei. Tāpat darām zināmu, ka no 2014. gada 7. aprīļa tiks veikti būvdarbi ūdensapgādes tīklu izbūvei arī Miera ielas rajonā.

Lūdzam autovadītājus pievērst uzmanību satiksmes organizācijas norādēm.

Sīkākai informācijai: Pašvaldības SIA „Valgums-S”, +371 67944694, Miera iela 26a, Salaspils, LV-2169, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Būvdarbus un labiekārtošanas darbus Meža ielā un tās rajonā ir plānots pabeigt līdz 2014. gada augustam, savukārt Jasmīnu, Pīlādžu un Miera ielās - līdz šī gada maija beigām.

 

Projektu "Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Salaspilī un Saulkalnē, II kārta" līdzfinansē Eiropas Savienība.

Finansējuma saņēmējs šī projekta ietvaros ir Pašvaldības SIA "Valgums-S".

Projekta administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību nodrošina Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Projektu atbalsta un līdzfinansē Salaspils novada dome.

            Ieguldījums Tavā nākotnē!

Meža ielā tiks uzsākti ūdensapgādes tīklu būvdarbi

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis