Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēji

SIA "Salaspils veselības centrs"

Valsts apmaksātie veselības aprūpes pakalpojumi Salaspils novadā
Adrese: Lauku iela 8, Salaspils, LV- 2121
Tālr.: 67800750
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
http://www.salaspilsvc.lv

SIA "Salaspils siltums"

https://www.salaspilssiltums.lv

Salaspils pilsētā centralizēto siltumapgādi nodrošina SIA “Salaspils Siltums”. SIA “Salaspils Siltums” uzdevums ir nodrošināt siltumenerģijas piegādes drošumu Salaspilī un Saulkalnē par iespējami zemākām cenām. Lasīt vairāk.

SIA "Valgums S"

http://www.valgums.eu

SIA „Valgums-S” ir Salaspils novada pašvaldības kapitālsabiedrība, kas veic ūdenssaimniecības pakalpojumu nodrošināšanu novada teritorijā. 

 

 • kapitālsabiedrības firma - pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību ”Valgums-S”;
 • juridiskā adrese - Miera iela 26A, Salaspils, Salaspils novads, LV-2169;
 • pamatkapitāla lielums - EUR 5834643,00;
 • atvasinātas publiskas personas līdzdalības apmērs - 100%;
 • atvasinātas publiskas personas līdzdalības atbilstība likuma 4. panta pirmās daļas nosacījumiem - atbilst;
 • vispārējais stratēģiskais mērķis - likuma „Par pašvaldībām" 15. panta pirmās daļas I.punktā pašvaldībām noteikto funkciju īstenošana attiecībā uz ūdenssaimniecības pakalpojumu nodrošināšanu novada teritorijā;
 • kapitālsabiedrības līdzdalība citās sabiedrībās un tās atbilstība likuma 4. panta otrās daļas nosacījumiem - PSIA "Valgums-S” nav līdzdalība citās sabiedrībās;
 • atvasinātas publiskas personas kapitāla daļu turētāja pārstāvis kapitālsabiedrībā - Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars;
 • kapitālsabiedrības apstiprināts gada pārskats - tiks iesniegts Salaspils novada domei pēc tā apstiprināšanas PSIA ”Valgums-S” dalībnieku sapulcē;
 • kapitālsabiedrības izmaksātās dividendes atvasinātai publiskai personai - 2017. gadā PSIA ”Valgums-S” dividendes nav maksājusi;
 • kapitālsabiedrības veiktie maksājumi valsts budžetā un pašvaldības budžetos (tai skaitā atskaitījumi un nodokļu maksājumi) - 2017.gadā PSIA ’’Valgums-S" valsts budžetā ir veikusi maksājumus EUR 525373,26 apmērā un pašvaldības budžetā EUR 3102,00 apmērā;
 • ziņas, ka atvasināta publiska persona paredzējusi izbeigt līdzdalību kapitālsabiedrībā - nav;
 • ziņas par uzsākto kapitālsabiedrības reorganizāciju vai pārveidi - nav;
 • citas ziņas, ko atvasināta publiska persona uzskata par nepieciešamu publiskot - nav.

 

SIA "Galss Buss"

SIA “GALSS BUSS” veic tūristu un regulāros pasažieru autobusu pārvadājumus no 1993.gada un piedāvā komfortablus autobusus tūrisma un privātiem braucieniem.
Firmas štatā strādā augsti kvalificēti autovadītāji ar lielu darba stāžu tūrisma autobusu vadīšanā. Lasīt vairāk.

SIA "Eco Baltia Vide"

Sadzīves atkritumu apsaimniekošana

Lai nodrošinātu pašvaldības autonomās funkciju – atkritumu apsaimniekošanas organizēšanu Salaspils novada pašvaldības iedzīvotāju interesēs, šobrīd ir spēkā saistošie noteikumi Nr. 6/2007 “Noteikumi par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu”.

līgumu ar SIA „Eco Baltia Vide” uz turpmākajiem 5 gadiem var noslēgt Salaspilī, Skolas ielā 7, 1.stāvā. SIA „Eco Baltia Vide” klientu konsultanti apmeklētājus pieņems:

Pirmdienās no plkst.10.00 līdz 19.00
O
trdienās no plkst.8.00 līdz 17.00
T
rešdienās no plkst.8.00 līdz 17.00
C
eturtdienās no plkst.9.00 līdz 18.00
P
iektdienās no plkst.8.00 līdz 17.00.

Lūdzam iedzīvotājus paņemt līdzi personu apliecinošu dokumentu (pase, ID karte vai vadītāja apliecība), kā arī precīzu adresi, kurā būs jānodrošina atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumi.

Lai rūpes par atkritumu apsaimniekošanu ērti nodotu profesionāļu rokās, iedzīvotājiem būs iespēja izvēlēties arī speciāli izstrādātu komforta pakalpojuma piedāvājumu, ar kuru varēs iepazīties un arī izvēlēties, noslēdzot jauno līgumu.

Esošie atkritumu konteineri iedzīvotājiem nebūs jāmaina, jo SIA „Eco Baltia Vide” tos iegādāsies no esošā atkritumu apsaimniekotāja, lai iedzīvotājiem pārejas posms būtu maksimāli ērtāks un vienkāršāks.

Aicinām iedzīvotājus ņemt vērā, ka no 1.oktobra atkritumu izvešanas datumi var atšķirties no esošā apsaimniekotāja, bet atkritumu izvešanas biežums tiks nodrošināts atbilstoši katra klienta individuālajām vajadzībām. Klienti informāciju par atkritumu izvešanas dienām līdz 2014.gada beigām saņems, noslēdzot līgumu.

Tāpat SIA „Eco Baltia Vide” gādās, lai Salaspils novadā arī turpmāk tiktu attīstīta infrastruktūra atkritumu šķirošanas pieejamībai. Šķirošanas punktu vietas nemainīsies, bet visos vairāk nekā 50 šķirošanas punktos tiks nodrošināti papildu vieglā iepakojuma (PET, kartons, papīrs u.c.) un stikla šķirošanas konteineri.

Ja fiziska vai juridiska persona (atkritumu radītājs/valdītājs) ar esošo atkritumu apsaimniekotāju ir norēķinājusies avansā, t.i. par oktobri, novembri utt., viņam ir tiesības prasīt esošajam atkritumu apsaimniekotājam atmaksāt avansā samaksāto rēķinu, jo esošais atkritumu apsaimniekotājs no 1.oktobra savus pakalpojumus Salaspils novadā vairs nesniegs. 

SIA „Eco Baltia Vide” atklātajā konkursā piedāvāja zemāko cenu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumiem. Saskaņā ar 2014.gada 22.maijā noslēgto līgumu ar Salaspils novada domi un 27.01.2015. domes lēmumu "Par izmaiņām sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksā (tarifā)" maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Salaspils novadā  ir 4,52 EUR  par m3 (bez PNV).

Saskaņā ar Atkritumu apsaimniekošanas likuma 16.pantu, ikviens sadzīves atkritumu sākotnējais radītājs vai valdītājs piedalās pašvaldības organizētajā sadzīves atkritumu apsaimniekošanā, ievērojot normatīvos aktus par atkritumu apsaimniekošanu, tai skaitā pašvaldības saistošos noteikumus. Viņa pienākums ir noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu savākšanu un pārvadāšanu ar pašvaldības noteikto atkritumu apsaimniekotāju un segt visas izmaksas, kas saistītas ar viņa radīto sadzīves atkritumu, tai skaitā sadzīvē radušos bīstamo atkritumu apsaimniekošanu.      

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar SIA „Eco Baltia Vide” Klientu apkalpošanas centru, rakstot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , vai zvanot pa tālr: 67517606 un 6779999.

Tīra vide sākas šeit!

atkritumi plakats

 

 

Skatiet arī:
Atkritumu šķirošanas instrukcija

end faq

 

Uzmanību!

Saskaņā ar atklātā konkursa iepirkuma rezultātiem Salaspils novada dome šā gada 28.aprīlī pieņēma lēmumu, ka no 2014.gada 1.oktobra Salaspils novadā būs jauns atkritumu apsaimniekotājs.  Turpmākos piecus gadus šo pakalpojumu sniegs vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA „Eco Baltia Vide”.

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens: