Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sociālās dzīvojamās mājas Raiņa ielā 17a Salaspils novadā siltumnoturības uzlabošanas pasākumi

Dzīvojamā māja Salaspilī, Raiņa ielā 17a, kalpo kā sociālā dzīvojamā māja jau kopš 2002. gada un atrodas pašvaldības iestādes “Sociālās palīdzības nams” valdījumā. Ēka tika nodota ekspluatācijā 1970.gadā, tad ilgu laiku netika apdzīvota, nebija apkurināma. 2003.gadā ēkā tika veikts telpu iekšējais remonts, tai skaitā logu nomaiņa. Šī projekta ietvaros plānotie renovācijas darbi netika realizēti 2003. gada remontdarbu laikā.

Ēkā kopumā 24 dzīvojamo telpu grupas, tā visas tiek izīrētas personām, kuras saņem pašvaldības palīdzību dzīvokļa jautājumu risināšanā.

Saskaņā ar ēkā veiktā energoaudita pārskatu ēkas siltumtehniskais stāvoklis šobrīd ir neapmierinošs, jo tās ārsienu, jumta pārsegumu, kā arī cokola pārseguma siltumvadības parametri pēc aprēķiniem neatbilst mūsdienīgu būvnormatīvu prasībām.

Ēkas energoefektivitātes rādītāju uzlabošanai projekta ietvaros plānots veikt visu ārsienu siltināšanu ar akmens vati, cokola siltināšana ar putupolistirolu, bēniņu papildsiltināšanu ar akmens vati, ēkas ārdurvju un vējtvera durvju nomaiņa uz PVC profila durvīm.

Ņemot vērā, ka vairāki sociālās dzīvojamās mājas īrnieki ir ar kustību traucējumiem, vienādu iespēju nodrošināšanas nolūkā projekta ietvaros ir paredzēta nobrauktuvju izbūve - lieveņa un sliekšņu, kā arī margas izbūve personām ratiņkrēslos.

Tāpat darbu ietvaros tiks veikta arī ēkas jumta vējmalu labošana, ventilācijas ierīkošana dzīvojamās istabās, virtuvēs, dušās.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis