Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils novada pašvaldības kapacitātes stiprināšana Eiropas Savienības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanai

Projekts pabeigts!

Salaspils novada dome pabeidza projektu „Salaspils novada pašvaldības kapacitātes stiprināšana Eiropas Savienības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanai”. Projekta mērķis bija panākt aktīvu un kvalitatīvu Salaspils novada pašvaldības līdzdalību Eiropas Savienības politiku instrumentu un pārējās ārvalstu finanšu palīdzības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanā, izveidojot pašvaldības iestāžu sadarbības tīklu un apmācot darbiniekus projektu vadībā.
Projektu realizēja Salaspils novada dome, iesaistot tās administrāciju un 20 pašvaldības iestādes. Projekta ietvaros no 2010. gada septembra līdz 2011. gada aprīlim ir realizētas šādas projekta aktivitātes:

  • Pētījums par ES politiku instrumentu un citas ārējās finanšu palīdzības izmantošanas iespējām Salaspils pašvaldībā dažādās nozarēs Pētījuma mērķis ir apkopot informāciju par ES politiku instrumentu un citas ārējās finanšu palīdzības izmantošanas iespējām Salaspils pašvaldībā dažādās nozarēs (infrastruktūras attīstība, pirmsskolas izglītība, izglītība, sociālā palīdzība un sociālie pakalpojumi, atbalsts uzņēmējdarbības attīstībai, drošība u.c.). Šis materiāls ir sagatavots kā izdales materiāls visiem darbiniekiem, kas apmeklē projekta apmācības. Ar pētījuma elektronisko versiju var iepazīties šeit.
  • Apmācību kursi „ES finansēto projektu vadīšana” un „Komandas vadības stratēģija”. Kursus apmeklēja apmēram 50 potenciālie projektu sagatavotāji no visām pašvaldības iestādēm. Semināra gaitā dalībnieki sadalījās grupās un katra grupa izstrādāja kādu projekta ideju, ko varētu papildināt un ieviest dzīvē:
-          pirmskolu izglītības iestāžu pastaigu laukumu labiekārtošana,
-          Salaspils pilsētā izveidot atpūtas un izklaides parku,
-          „bibliobusa” iegāde un aprīkošana, lai varētu piedāvāt bibliotēkas pakalpojumus lauku iedzīvotājiem;
-          Salaspils pašvaldības policijas drošības aprīkojums iegāde un darbinieku apmācība;
-          Daudzdzīvokļu māju siltināšana; u.c.  
  • No 2011.gada janvāra līdz aprīlim notika apmācību kurss „Starptautiskā sadarbība un kopīgo starptautisko projektu izstrāde”. Semināram tika atlasīti 30 dalībniekiem no visām pašvaldības iestādēm, kurus pieteica iestāžu vadītāji. Dalībnieki ieguva lietišķās komunikācijas prasmes angļu valodā, starptautisko projektu prezentēšanas prasmes, projektu sagatavošanu angļu valodā. Apmācītie iestāžu darbinieki paredzams kļūs par savas iestādes starptautisko projektu vadītājiem un iesaistīsies dažādu projektu realizēšanā.

Īstenotā projekta nosaukums: „Salaspils novada pašvaldības kapacitātes stiprināšana Eiropas Savienības līdzfinansēto projektu un pasākumu īstenošanai”

100% no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. 1.5.2.2.3.apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.
 
 
Šis materiāls ir veidots ar Eiropas Savienības Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts finansiālu atbalstu. Par materiāla saturu atbild Salaspils novada dome.
 
 
Ievietots 26.04.2011.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis