Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Salaspils novada pašvaldības izglītības iestādes „Salaspils sporta skola” energoefektivitātes paaugstināšana

Pateicoties kārtējam apstiprinātajam projektam, ir saņemts KPFI līdzfinansējums, noslēgusies būvnieka atlases procedūra un jau parakstīts līgums par ēkas renovācijas veikšanu ar SIA „TG Construction”. Darbu ietvaros tiks nosiltināta ēkas fasāde, cokols un jumts, nomainīti logi un durvis, kā arī uzstādīts energoefektīvs apgaismojums. Būvdarbi sāksies jau šonedēļ un ilgs līdz šā gada 19.maijam.

Projekta kopējā summa ir 178 644,08 eiro, no kuriem 43,66%  jeb 78 000 eiro finansē KPFI, bet 56,34 % jeb 100 644,08 eiro - Salaspils pašvaldība.

Paredzams, ka projekta īstenošanas rezultātā tiks panākts oglekļa dioksīda emisijas samazinājuma rādītājs vismaz 32844,94 kgCO2 gadā. Oglekļa dioksīda emisijas samazinājuma rādītāja attiecība pret KPFI finansējumu projektam ir 0,42 kgCO2/eiro.

Projekts Nr.KPFI-15.4/33 „Salaspils novada pašvaldības izglītības iestādes „Salaspils sporta skola” energoefektivitātes paaugstināšana” tapis ar Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansiālu atbalstu.

KPFI LV HOR RGB

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis