Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Projekts ECLIPSE

Projekta „ECLIPSEEuropean Citizenship can LImit Poverty and Social Exclusion” (Eiropas pilsonība var ierobežot nabadzību un sociālo atstumtību)mērķis ir atrast kopīgus risinājumus kopīgām problēmām, iesaistot Eiropas iedzīvotājus aktīvā līdzdalībā, apspriežot un pieņemot vietēja un Eiropas līmeņa lēmumus. Projekts tiek realizēts, pateicoties vairāku Eiropas partneru – pilsētu un dažādu organizāciju sadarbībai, kas balstīta uz apņēmību cīnīties pret nabadzību un sociālo atstumtību.
 
Paredzams, ka projekta "ECLIPSE" visos posmos iesaistīsies (gan tieši, gan netieši) aptuveni 25 Eiropas pilsētas. Lielākā to daļa ir no jaunajām ES dalībvalstīm.
Svarīgākās tikšanās tēmas - imigrantu, čigānu, bērnu, cilvēku ar veselības problēmām, jauniešu-bezdarbnieku nabadzība un sociālā atstumtība, kā arī dzimumu diskriminācijas jautājumi.
 
Plānots, ka 2 gadu laikā projekta pasākumos piedalīsies aptuveni 300 dalībnieku - brīvprātīgie, vietējo bezpeļņas organizāciju pārstāvji, skolotāji, administratīvie darbinieki, migranti, cilvēki ar veselības problēmām, diskriminētas sievietes, jaunieši-bezdarbnieki, vienkārši pilsoņi.
 
Diskusiju un apaļā galda laikā Sociālas iekļaušanas un Eiropas politikas ekspertu vadībā projekta partneri dalīsies pieredzē, apskatot projekta tēmas no dažādiem aspektiem.
Projekta publicitāti norises vietāsnodrošina vietējās un interneta kampaņas, informatīvie izdevumi, preses relīzes.
 
Projekta rezultāti tiks izplatīti arī ar papildu saziņas līdzekļu palīdzību, piemēram, CD un brošūrām.
 
Projekta partneri:
Melisāno (Itālija) – Vadošais partneris
Salaspils (Latvija)
Toplita (Rumānija)
Bistera (Apvienotā Karaliste)
Kocani (Maķedonija)
 
 
Projekta kopējais budžets: 117.346,18 EUR No tā:  - Pasākumi: 105.846,18 EUR  - Komunikācijas izdevumi: 4.500,00 EUR  - Koordinācijas izdevumi: 7.000,00 EUR

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis