Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Projekts Conurbant

„Conurbant” projekta mērķis ir palīdzēt mazām un vidējām Eiropas pilsētām, paaugstinot to kapacitāti ilgtspējīgas siltumapgādes sistēmas attīstības plānošanā un vadībā. Projektā paredzētas gan teorētiskās apmācības ilgtspējīgas siltumapgādes sistēmas attīstības plānošanas un vadības jautājumos, gan iepazīšanās ar veiksmīgiem piemēriem citās Eiropas valstīs.
 
Salaspils novada dome 2010. gada jūnijā kā viens no projekta partneriem iesniedza pieteikumu Eiropas Savienības finanšu programmas IEE finansējumam ar mērķi paaugstināt pašvaldības kapacitāti siltumapgādes sistēmas attīstības plānošanā.  
 
Projektā ir iesaistījušās 8 pilsētas no dažādām Eiropas valstīm, kuru pārstāvjiem būs iespējams piedalīties kapacitātes paaugstināšanas aktivitātēs, un 2 pilsētas, kuras prezentēs savu pieredzi šajos jautājumos. Tāpat projektā kā partneri ir iesaistīti uzņēmumi (tai skaitā SIA „Ekodoma” no Latvijas), kuriem ir pieredze siltumapgādes sistēmu attīstības plānošanā un vadībā un kuri nodrošinās tehnisko atbalstu pašvaldībām. Projekta ietvaros paralēli kapacitātes paaugstināšanas aktivitātēm, katrā pilsētā ir jāsagatavo t. s. Ilgtspējīgas enerģijas rīcības plāns, kas ir daļa no kopējās pašvaldības attīstības plānošanas sistēmas un kas galvenokārt paredz aktivitātes ilgtspējīgas siltumapgādes sistēmas izveidošanai pašvaldībā. IEE projekta ietvaros arī tiek plānots sagatavot projektu pieteikumus Ilgtspējīgas enerģijas rīcības plāna īstenošanai nepieciešamo investīciju piesaistei.
 
Projekta īstenošanas laiks ir 36 mēneši, sākot ar 2011. gada aprīli.
 
Kopējais projekta budžets abām projekta fāzēm ir EUR 1 279 634,00, no kuriem IEE programma līdzfinansē 75%. 
 
Salaspils pašvaldības kā projekta partnera budžets sastāda 76 366,00 EUR, tai skaitā pašu līdzfinansējums 25% jeb 19 091,00 EUR.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis