Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Zviedri novērtē uzņēmējdarbības attīstības iespējas Salaspilī

31. martā Salaspili apmeklēja Zviedrijas vēstniecības un Zviedrijas Tirdzniecības palātas Latvijā pārstāvji. Šīs vizītes mērķis bija iepazīšanās ar uzņēmējdarbības iespējām Salaspils novadā kopumā un iespējamu jau esošo uzņēmumu paplašināšanos.

Šobrīd Salaspilī strādā divi Zviedrijas uzņēmumi - vadošais arhīvu pakalpojumu sniedzējs Latvijā un Skandināvijā SIA "Depona" un SIA "CWS-boco", kas nodarbojas ar apģērbu ķīmisko tīrīšanu.

zviedri salaspils

Viesus Salaspilī sagaidīja šo uzņēmumu pārstāvji, savukārt novada pašvaldību tikšanās laikā pārstāvēja domes priekšsēdētājs R. Čudars un Attīstības daļas vadītājs G. Auders.

Vizītes dalībnieki tika iepazīstināti ar uzņēmējdarbības iespējām, ieguvumiem un stimuliem Salaspils novadā, un tādu patiešām ir daudz: atrašanās Latvijas centrā, Rīgas un lielu satiksmes maģistrāļu tuvums, “Rail Baltica” loģistikas centrs nākotnē un nekustamā īpašuma nodokļa atlaides jaunajiem uzņēmumiem jau tagad. Turklāt katru gadu Salaspils novada pašvaldība savā budžetā uzņēmējdarbības vides attīstībai paredz 100000 eiro.

“Mūsu novada industriālās teritorijas un izdevīgie nomas nosacījumi ir labs pamats sākt un izvērst uzņēmējdarbību tieši šeit,” iepazīstinot viesus ar biznesa iespējām Salaspilī, uzsvēra Guntars Auders. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis