Uzsākta pēdējā pieteikumu pieņemšana LIAA Ogres biznesa inkubatorā šajā gadā

BUS logo_Ogre

Šobrīd turpinās projektu pieņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ogres biznesa inkubatorā. Dalībai inkubatorā ir iespējams pieteikties reizi ceturksnī – attiecīgi interesentu pieteikumus 4. kārtā inkubators pieņem līdz 2017. gada 22. septembrim un plānotais konsultatīvās komisijas sēdes datums par uzņemšanu inkubatorā ir š.g. 6. oktobris. Dalībai pirmsinkubācijā ir iespējams pieteikties visu laiku.

Ogres biznesa inkubatora mērķis ir atbalstīt jaunu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību Ogres, Lielvārdes, Ķeguma, Ikšķiles, Salaspils, Ropažu un Stopiņu novados, bez maksas nodrošinot biznesa ideju autorus un jaunus komersantus (uzņēmumi, kas darbojas ne vairāk kā 3 gadus) ar uzņēmējdarbības uzsākšanai vai idejas attīstīšanai nepieciešamo vidi, konsultācijām, specifiskām apmācībām un mentoru atbalstu, bet ne tikai.

Inkubatorā iespējams izmantot divu veidu atbalsta modeļus: pirmsinkubācijas atbalstu un inkubācijas atbalstu.

Pirmsinkubācijas atbalsta ietvaros idejas autoriem (fiziskām vai juridiskām personām) 6 mēnešus bez maksas ir iespējams izmantot inkubatora koprades telpas, aprīkojumu, saņemt nepieciešamās konsultācijas, apmācības un mentoru atbalstu, vēlāk jau pretendējot uz inkubācijas atbalstu.

Inkubācijas atbalsta ietvaros papildus iepriekš minētajam inkubatora dalībniekiem ir iespēja saņemt 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām un prototipu izstrādēm, sertificēšanai, laboratoriju izmaksām u.c., tāpat arī pretendēt uz grantu (ar 50% līdzfinansējumu) līdz 10000,00 EUR apmērā specifiskiem pakalpojumiem un līdz 5000,00 EUR apmērā aprīkojuma iegādes izmaksu segšanai.

Vairāk informācija par uzņemšanu biznesa inkubatorā pieejama LIAA mājas lapā šeit.

Lai palīdzētu aizpildīt pieteikuma veidlapas, atbildētu uz neskaidriem jautājumiem, interesenti, iepriekš piesakoties (zvanot pa tālruni +371 62400902 vai rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .), laipni gaidīti uz infodienu 11. septembrī plkst. 14.00-17.00 Salaspilī, Līvzemes ielā 8, 1. stāva pārrunu telpā.

Infodienas notiks arī 12. septembrī no plkst. 10.00-12.00 Ikšķilē, Peldu ielā 22 un 13. septembrī no 8.30 līdz 17.00 Ogres biznesa inkubatora telpās Akmeņu ielā 47, Ogrē.

LIAA biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis
jūlijs 2018
Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
23
> Visi notikumi