Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Pašvaldība pārbūvēs ceļu C51

Salaspils novada pašvaldība 2018.gada 18.jūnijā ir noslēgusi līgumu par pašvaldības ceļa C51 "Šķirotava-Saurieši-Granīta iela" pārbūvi. Šis ceļš atrodas rūpnieciskās ražošanas teritorijā, Acones ciemā, un ikdienā savas uzņēmējdarbības vajadzībām to izmanto vismaz 14 ekonomiski aktīvi uzņēmumi ar ļoti dažādiem saimnieciskās darbības veidiem, kā arī vienlaikus šis ceļš nodrošina piekļuvi 25 zemes gabaliem. Šo 14 uzņēmumu kopējais apgrozījums ir aptuveni 35.miljoni eiro, un tie nodrošina 285 darba vietas. Ceļa pārbūves kopējās izmaksas saskaņā ar noslēgto būvdarbu līgumu ir 670 673,38 eiro (t.sk. PVN), no kuriem 400 000 līdzfinansē Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai, bet 270673,38 - Salaspils novada pašvaldība. Ceļa pārbūve tiek īstenota projekta "Pašvaldības autoceļu, ielu būvniecība un pārbūve Salaspils novadā" ietvaros.      

Projekta nosaukums: Pašvaldības autoceļu, ielu būvniecība un pārbūve Salaspils novadā

Projekta mērķis: Publiskās ceļu infrastruktūras kvalitātes uzlabošana, lai veicinātu uzņēmējdarbību un saglabātu apdzīvotību. 

Projekta izmaksas: Kopā - 670 673,38 EUR:

  •                    400 000,00 EUR - Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai;
  •                    270 673,38 EUR - Salaspils novada pašvaldība.

  LV ID_logoELFLA logo


       Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis