Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sakarā ar siltumapgādes sistēmas modernizāciju Salaspilī ir samazināts siltumenerģijas tarifs par 6,9%

Kā ziņo Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija, tad ir pabeigta SIA „Salaspils Siltums” iesniegtā siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projekta izvērtēšana, un SPRK padome ar lēmumu apstiprināja SIA „Salaspils Siltums” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifus, kas paredz, ka siltumenerģijas gala tarifs pie dabasgāzes tirdzniecības cenas 205 Ls/tūkst.nm3 tiek samazināts par 6,9%, salīdzinot ar spēkā esošo tarifu 42,74 Ls/MWh.

SIA „Salaspils Siltums” SPRK iesniegtais un apstiprinātais tarifu projekts paredz siltumenerģijas cenu pazeminājumu sakarā ar siltumapgādes sistēmas modernizāciju Salaspilī, kurā ietilpst katlu mājas rekonstrukcija un jauna šķeldas katla uzstādīšana, maģistrālās siltumtrases daļēja nomaiņa un jauna gāzes ūdenssildāmā katla (10MW) uzstādīšana.

SIA „Salaspils Siltums” tarifi ir noteikti tabulas veidā – bez pievienotās vērtības nodokļa pie dabasgāzes diferencētajiem tirdzniecības gala tarifiem atkarībā no dabasgāzes tirdzniecības cenas (diapazonā no 120 līdz 260 Ls/tūkst.nm3). Apstiprinātie siltumenerģijas apgādes gala tarifi ietver siltumenerģijas ražošanas, pārvades un sadales, kā arī tirdzniecības tarifus. Piemēram, pie dabasgāzes tirdzniecības cenas 205 Ls/tūkst.nm3 SIA „Salaspils Siltums” apstiprinātais siltumenerģijas gala tarifs ar akcīzes nodokļa komponenti ir 39,78 Ls/MWh, tajā ietilpstošais siltumenerģijas ražošanas tarifs ir 27,17 Ls/MWh, pārvades un sadales tarifs – 11,31 Ls/MWh, tirdzniecības tarifs – 0,84 Ls/MWh un dabasgāzes akcīzes nodokļa komponente – 0,46 Ls/MWh. 

Apstiprinātie tarifi stāsies spēkā 2013.gada 1.decembrī.

 

Birkas:Siltums

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis