Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Saistībā ar poligona „Getliņi EKO” tarifa pieaugumu Salaspilī mainījusies atkritumu apsaimniekošanas maksa

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi sadzīves atkritumu apglabāšanas tarifa pieaugumu poligonā SIA “Getliņi EKO”, kas stājies spēkā 2015.gada 1.janvārī. Poligonā SIA „Getliņi EKO” maksa par vienas tonnas sadzīves atkritumu noglabāšanu pieaugusi par 13% - līdz 15.54 EUR, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN) un dabas resursu nodokli (DRN). Tā rezultātā SIA „EcoBaltia vide” atkritumu apsaimniekošanas izdevumi Salaspils novadā pieauguši par 0,35 EUR par katru apsaimniekoto sadzīves atkritumu kubikmetru.

Ņemot vērā poligona izmaksu pieaugumu un pamatojoties uz SIA „EcoBaltia vide” iesniegumu, Salaspils novada dome 2015.gada 28.janvāra domes sēdē pieņēma lēmumu „Par izmaiņām sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksā (tarifā)” (prot. 2, 14.§), ar kuru noteica, ka maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Salaspils novadā būs 4,52 EUR par kubikmetru (m3) (bez PNV).Saskaņā ar Domes saistošajiem noteikumiem lēmums stājas spēkā 2015.gada 6.februārī, kad tas tika publicēts izdevumā „Salaspils Vēstis”.

Tāpēc aicinām klientus ņemt vērā, ka no 6.februāra maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Salaspils novadā būs 4,52 EUR par m3 (bez PNV) līdzšinējo 4,17 EUR par m3 (bez PVN) vietā. Tas nozīmē, ka vidēji 0,24 m3 konteinera vienas izvešanas reizes maksa pieaugs par tikai 0,08EUR (bez PVN), bet lielā 1,1 m3 konteinera vienas izvešanas reizes maksa mainīsies par 0,39 EUR (bez PVN).

Lai samazinātu savus izdevumus par atkritumu apsaimniekošanu, aicinām iedzīvotājus šķirot stikla, plastmasas un kartona iepakojumu publiski pieejamajos šķirošanas konteineros, kas izvietoti visā Salaspils novadā. Sev tuvāko šķirošanas konteineru atrašanās vietu varat uzzināt mūsu mājaslapā http://ej.uz/EBV-Salaspils-skirosana. Tāpat privātmājās ir iespēja par 1 EUR mēnesī īrēt individuālos šķirošanas konteinerus stiklam, kuru izvešana tiek nodrošināta bez papildu maksas.

SIA „EcoBaltia Vide” pateicas Salaspils novada iedzīvotājiem par sapratni un atsaucību pirmajos sadarbības mēnešos!

Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , vai zvanīt pa tālr. 67517606.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis