Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Remontdarbu laikā vairākās ielās tiks pārtraukta siltumenerģijas piegāde

SIA „Salaspils siltums” brīdina, ka saistībā ar plānotajiem remonta darbiem - maģistrālo siltumtīklu pazemes trašu renovāciju laika posmā no 2016.gada 18.jūlija plānots uz septiņām dienām pārtraukt siltumenerģijas piegādi dzīvojamām mājām un ēkām Salaspilī. Precīzu datumu, kad tiks atslēgta siltumenerģijas piegāde, paziņos 24 stundas iepriekš. Siltumapgādes sistēmas atvienošanas laiks var mainīties, ievērojot izpildāmo darbu apstākļus objektos.

Zemesgabalu adreses, kuros tiks īstenoti rakšanas darbi:

Celtnieku ielā 2, 4, 6, 6b, 12, 14, 16, 18;

Dienvidu ielā 5/3, 7/2, 7/3;

Enerģētiķu ielā 1, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 15, 19;

Griezes ielā 17, 19;

Kalnu ielā 7;

Maskavas ielā 3;

Meža ielā 7, 7a;

Nometņu ielā 38;

Rīgas ielā 1;

Skolas ielā 1, 2, 3, 5/2, 7/2, 7/3, 9, 9/2, 10/2, 11/1, 12, 13, 13/2, 15;

Vītolu ielā 4/2, 8.

Darbu veikšana plānota līdz 2016.gada augustam. Pēc darbu veikšanas zemesgabalu daļas, kurās tiks veikti remontdarbi, tiks sakārtotas iepriekšējā stāvoklī, par ko zemesgabalu īpašniekiem būs jāsniedz atzinums.
Dzīvojamām mājām un ēkām, kuru siltumenerģijas lietotāji nav izpildījuši savas saistības, kas noteiktas noslēgtajos līgumos par siltumenerģijas piegādi un lietošanu, un konkrēti-nav veikti maksājumi līgumā noteiktos termiņos par piegādāto siltumenerģiju pēc plānoto remontdarbu pabeigšanas netiks atjaunota siltumenerģijas piegāde.
Lūdzu dzīvojamo māju pārvaldniekus informēt dzīvokļu īpašniekus par šajā vēstulē norādītajiem faktiem, kā arī atbilstoši sagatavot dzīvojamās mājas siltumapgādes sistēmas – noslēdzot ievadarmatūru (lai saglabātu sistēmā esošo siltumnesēju).
SIA “Salaspils siltums” aicina sekot informācijai uzņēmuma mājas lapā internetā www.salaspilssiltums.lv . Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ivars Ojers, SIA “Salaspils Siltums” attīstības un ražošanas direktors

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis