Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Realizēts projekts par tehniskā aprīkojuma iegādi ūdenstilpes sakopšanai un laivu ceļa izveidei Sausajā Daugavā

Niedru plavejs_motors

Biedrība “Doles Makšķernieku biedrība” ar Lauku atbalsta dienesta administrēto ELFLA programmas finansiālu atbalstu realizēja projektu “Tehniskā aprīkojuma iegāde ūdenstilpes sakopšanai un laivu ceļu izveidei Sausajā Daugavā” (iegādāts niedru pļāvējs un laivas motors).

Pateicoties Eiropas savienības ELFLA programmas finansiālajam atbalstam (5754,43 EUR), biedrība iegādājās tehnisko aprīkojumu (niedru pļāvēju ar 1,5m pļaušanas platumu un pie laivas piekarināmu motoru ar 30 Zs jaudu), kas nodrošinās niedru pļaušanu zemūdens daļā vienādā garumā un nepieciešamajā augstumā. Izpļaujot Sausās Daugavas aizaugušos upes posmus, tiks sakopta un uzlabota Sausās Daugavas ekosistēma kopumā, kā arī radīta brīva un ērta ūdens transportlīdzekļu pārvietošanās pa šo vēsturisko Daugavas upes posmu. Niedru pļaušanas darbi tiks veikti ievērojot normatīvo aktu prasības ūdenstilpes tīrīšanas darbiem. Projekts īstenots biedrības “Stopiņu un Salaspils Partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2014-2020 ietvaros.

logo NAPESLEADER

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis