Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Acones ciemā” ietvaros ir sperts nozīmīgs solis projekta realizācijai

Eraf-Valgums Es

Jau 2012.gada 1.jūnijā tika parakstīts līgums “Par Eiropas Savienības fonda projekta īstenošanu un Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējuma piešķiršanu” projektam “Ūdenssaimniecības attīstība Salaspils novada Acones ciemā” Nr.3DP/3.4.1.1.0/11/APIA/CFLA/140/032. Projekts tiek īstenots darbības programmas “Infrastruktūra un pakalpojumi” papildinājuma 3.4.1.1. aktivitātes “Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība apdzīvotās vietās ar iedzīvotāju skaitu līdz 2000” ietvaros.

Drīz pēc līguma parakstīšanas tika uzsākti projektēšanas darbi, ko veica SIA „Belss”. Tehniskais projekts tika izstrādāts un nodots pasūtītājam – pašvaldības SIA „Valgums-S” - šī gada maijā.

2013.gada vasarā tikai izsludināts būvdarbu iepirkuma konkurss. Pēc iepirkuma konkursa izsludināšanas un iesniegtā piedāvājuma izvērtēšanas 2013.gada 2.oktobrī tika parakstīts būvdarbu līgums „Dzeramā ūdens sagatavošanas iekārtu rekonstrukcija un ūdensapgādes tīklu rekonstrukcija Aconē” ar uzņēmēju AS „Siguldas būvmeistars”, kas veiks būvdarbus Salaspils novada Acones ciemā. Līgums noslēgts par summu 120 030,37 LVL bez PVN.

Līguma ietvaros paredzēts veikt dzeramā ūdens sagatavošanas stacijas rekonstrukcijas darbus, kā arī ūdensapgādes tīklu rekonstruēšanu ~436 m apmērā. Veicot šos darbus, tiks būtiski uzlabota dzeramā ūdens kvalitāte Acones ciemā, kā arī tiks samazināti ūdens zudumi tīklos.

Savukārt šī gada 20. novembrī ir parakstīts arī būvuzraudzības līgums „Inženiertehniskā uzraudzība dzeramā ūdens sagatavošanas stacijas rekonstrukcija un ūdensapgādes tīklu rekonstrukcija Aconē”, un cenu aptaujas rezultātā šī pakalpojuma nodrošināšana uzticēta SIA „GeoConsultants” speciālistiem.

Uz doto brīdi ir uzsākti ūdensapgādes tīklu rekonstrukcijas darbi. Būvdarbus paredzēts pilnība pabeigt līdz 2014.gada maijam.

Pārvietojoties gar būvniecības norises teritoriju, aicinām iedzīvotājus būt īpaši piesardzīgiem un ievērot brīdinājuma zīmes un norādes.

______________________________________________________________________

Ieguldījums Tavā nākotnē!

 

Birkas:Valgums

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis