Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ogrē atklāts biznesa inkubators, kura darbības teritorijā ir arī Salaspils

inkubators22001

17.janvārī Ogrē ar svinīgu pasākumu tika atklāts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ogres biznesa inkubators – viens no 14 LIAA biznesa inkubatoriem reģionos.

Pasākuma laikā esošajiem un topošajiem uzņēmējiem, kā arī citiem interesentiem bija iespēja uzzināt biznesa inkubatora darbības pamatprincipus, apskatīt tā telpas, iepazīties ar biznesa inkubatora sadarbības partneriem, kā arī iegūt informāciju par LIAA biznesa inkubatora attīstības plāniem Ogrē un tā darbības teritorijā – Ķeguma, Lielvārdes, Ikšķiles, Ogres, Ropažu, Salaspils un Stopiņu novados.

LIAA direktors Andris Ozols: „Latvijas nākotne ir inovatīva, eksportspējīga uzņēmējdarbība, kas spēj nodrošināt iedzīvotājiem nepieciešamās darbavietas visā valstī, stabilu labklājību un drošību par nākotni. Lai šī nākotne pienāktu iespējami drīzāk, nenovērtējami svarīga ir palīdzība ne tikai jaunas uzņēmējdarbības sākšanai, bet arī jau esošās attīstīšanai. Tāpēc LIAA biznesa inkubatoros tiks nodrošinātas visplašākās iespējas gan attīstīt savu ideju, gan iegūt vērtīgas praktiskas konsultācijas.”

Inkubatorā uzņēmumi var saņemt nepieciešamo atbalstu un pakalpojumus uzņēmējdarbības attīstībai. Visiem pakalpojumiem tiks piemērots 50% līdzfinansējums, proti, uzņēmumam no pakalpojuma kopējās vērtības vajadzēs segt tikai 50%, un inkubators attiecīgi segs otru pakalpojuma vērtības daļu.

inkubators12001

Inkubatoros ir pieejama arī tā sauktā pirmsinkubācija, kuras ietvaros uzņēmēji var testēt savas biznesa idejas un saņemt bezmaksas konsultācijas.

Salaspils novada domes priekšsēdētāja vietnieks ekonomiskās un infrastruktūras attīstības jautājumos Zigmārs Zeimulis par iespēju izmantot inkubatora pakalpojumu saka: “Tieši pirms gada, tiekoties Salaspilī ar LIAA un Plānošanas reģiona pārstāvjiem, runājām, ka šāds inkubators būtu nepieciešams pie mums, tomēr valsts līmenī tika izlemts reģionālo inkubatoru veidot Ogrē. Aicinām jaunos uzņēmējus izmantot iespēju un doties turp uz konsultācijām un pēc padoma, bet pēc tam ar iegūtajām zināšanām atgriezties Salaspilī un te arī palikt, jo mūsu pašvaldība uzņēmējiem katru gadu sniedz arvien lielāku atbalstu.”

Informācija par pieteikšanās kārtību inkubatorā un cita informācija pieejama LIAA mājas lapā www.liaa.gov.lv.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis