Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Līdzfinansējumu saņēmis arī nams Enerģētiķu ielā 21

Pamatojoties uz saistošajiem noteikumiem “Par Salaspils novada pašvaldības palīdzības piešķiršanas kārtību energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu veikšanai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās”, pašvaldība var piešķirt līdzfinansējumu dzīvojamo māju energoefektivitātes paaugstināšanai līdz 15 000 eiro. Jūlijā pieteikumu iesniedza SIA “Namu pārvaldīšana” par dzīvojamo māju Enerģētiķu ielā 21. Pārbaudē tika konstatēts, ka pieteikums un tam pievienotie dokumenti atbilst saistošajiem nosacījumiem, tāpēc 25. jūlija domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu piešķirt pašvaldības līdzfinansējumu 15 000 eiro apmērā.

Atgādinām, ka pieteikumu iesniedz pēc tam, kad daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā ir veikti energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi un māja būvniecību regulējošos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā ir nodota ekspluatācijā.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis