Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Latvijas uzņēmēji Salaspilī pulcēsies uz gadskārtējo kongresu

Sestdien, 10. decembrī, kultūras namā „Rīgava” uzņēmēji no visas Latvijas pulcēsies nu jau gadskārtējā – pēc kārtas trešajā – reģionālu uzņēmēju biedrību kongresā. Šogad kongresa galvenā tēma ir sadarbība ar valsts un pašvaldību kontroles un uzraudzības iestādēm, tostarp – Valsts ieņēmumu dienestu, Iepirkumu uzraudzības biroju, Pārtikas un veterināro dienestu un citām institūcijām. Kongresu šogad organizē Salaspils Uzņēmēju biedrība sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Salaspils novada pašvaldību.

Atbilstoši galvenajai tēmai kongresā piedalīsies un ar uzņēmējiem diskutēs galveno valsts kontroles un uzraudzības dienestu vadītāji, Ekonomikas, Zemkopības un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju vadītāji, kā arī Latvijas pašvaldību vadītāji un pašvaldību pārziņā esošo kontroles institūciju pārstāvji. Saturiski kongresa darba kārtība tiek iedalīta trīs vienlīdz svarīgās daļās:

Nav noslēpums, ka viena no lielākajām uzņēmēju un uzņēmumu problēmām ir tieši sadarbība ar dažādām kontroles institūcijām, kas, vispārināti runājot, nostāda uzņēmējus „apsūdzētā” nevis partnera statusā attiecībās ar valsti,” tādēļ kongresa galvenais uzdevums ir panākt arī tiesībsargājošo un kontrolējošo iestāžu un tās darbinieku izpratni: no tā, cik veiksmīgi attīstīsies uzņēmumi reģionos, lielā mērā atkarīga visu reģionu un arī valsts attīstība kopumā, tostarp – arī reģionu iedzīvotāju labklājība, darbavietas un pašvaldībās ienākošie nodokļi. Kā ierasts, kongresā tiks formulētas arī likumdošanas un normatīvā regulējuma izmaiņas, lai turpmāk sadarbība starp uzņēmējiem un valsts vai pašvaldību iestādēm veidotos produktīvāka un ar abpusēju cieņu. Par diskusiju dalībnieku ieteiktajiem risinājumiem notiks balsošana, lai pēc kongresa reģionālo uzņēmēju biedrību vārdā sagatavotu likumdošanas un normatīvo aktu izmaiņu priekšlikumu paketi.

Godātie salaspilieši!

Iespējams, ka jau piektdienas vakarā pie kultūras nama sāksies teritorijas ierobežošana autostāvvietu vajadzībām. Tāpat lūdzam ņemt vērā, ka kongresa norises laikā auto novietošana "Rīgavas" apkaimē var būt apgrūtināta. Arī šoreiz ceram uz jūsu sapratni, uzņemot viesus no visas Latvijas. Jo labāk viņi jutīsies pie mums, jo labākus iespaidus par Salaspili aizvedīs mājās.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis