Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Jēkabpilieši iepazīst mūsu uzņēmumus

uzn04241

20.aprīlī Salaspilī viesojās Jēkabpils novada domes un uzņēmēju biedrības pārstāvji, lai iepazīstoties ar Salaspils novada domes pārstāvjiem, uzņēmējiem un uzņēmējdarbības vidi kopumā, veidotu ciešākas sadarbības saites un mācītos labās prakses piemērus. Viesi vizītes laikā apciemoja arī dažus no novada uzņēmumiem.

Lai arī katrs novads ir unikāls ar saviem iedzīvotājiem, uzņēmējiem, izaicinājumiem un veiksmes stāstiem, bieži vien tieši sadarbības un dalīšanās pieredzē var būt ļoti nozīmīga. Lai savstarpēji iepazītos un gūtu noderīgu informāciju par uzņēmējdarbības vidi, Salaspilī viesojās Jēkabpils pilsētas pārstāvji. Delegācijas sastāvā bija pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis un Jēkabpils uzņēmēju biedrības pārstāvji.

uzn04242

Vizīte sākās Salaspils novada domē, kur abu pušu pārstāvji iepazinās un pārrunāja uzņēmējdarbības jautājumus. Lai apskatītu mūsu uzņēmēju plašo darbības spektru, SUB piedāvāja Jēkabpils viesiem ielūkoties dažu novada uzņēmumu darbībā.

Sākumā viesi devās uz parku „Ārpus laika”. Lai viesi sajustu parka maģisko auru, tā saimniece Ilze Bērziņa viesiem ne vien izrādīja pašu parku, bet arī patīkami pārsteidza ar pavasarīgu pikniku. Pēcāk Jēkabpils un Salaspils pārstāvji devās uz uzņēmumu puduri Guntiņās. Tur izrādīts tika uzņēmums „I2”, kas nodarbojas ar galdniecības izstrādājumu ražošanu. Uzņēmums īpašs ar savu inovatīvo pieeju, nodrošinot radošus risinājumus Latvijā vēl ne visai populārajām celtnēm – pasīvajām ēkām.

uzn04243

Netālu no „I2” atrodas uzņēmums „Koka ziemas dārzi. Uzņēmuma namatēvs Normunds Guļajevskis stāstīja par koka terasēm un citām koka konstrukcijām, ko pēc individuāla pasūtījuma var pasūtīt ikviens interesents. Uzņēmumu apskates tūres pēdējais pieturas punkts bija „Arco Color Latvija”.  

Jēkabpils uzņēmēju biedrība vizītes noslēgumā atzina, ka guvuši gan iedvesmu, gan noderīgu informāciju un pieredzes stāstus, ko izmantot Jēkabpils uzņēmējdarbības vides attīstībai.

no www.salaspilsuznemeji.lv

Salaspils uzņēmēju biedrība

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis