Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Izsludināts biznesa ideju konkurss jauniešiem

biznesa ideju konkurss afisa

Eiropas Savienības jaunatnes politikas juridiskā ietvara dokuments "ES jaunatnes stratēģija – ieguldīt jaunatnē, iesaistīt jauniešus” balstās uz divām pieejām − ieguldījums jaunatnē, kas nozīmē "lielāku resursu piešķiršanu, lai izstrādātu politikas jomas, kas ikdienā ietekmē jauniešus, un uzlabotu viņu labklājību" un iesaistīt jauniešus, kas paredz "jauniešu potenciāla veicināšanu, lai atjauninātu sabiedrību un palīdzētu īstenot ES vērtības un mērķus.

Pērnā gada nogalē biedrība „Salaspils uzņēmēju biedrība” vērsās pašvaldībā ar iniciatīvu kopīgai sadarbībai censties ieinteresēt novada jauniešus izmantot savu potenciālu uzņēmējdarbībā, kas līdz šim nav noticis. Uzņēmēji uzskata, ka mūsu novadā ir reālas iespējas attīstīt uzņēmējdarbību dažādās jomās un ka jauniešiem pašiem to vajadzētu sākt apzināties un sākt veidot uzņēmumus. Tāpēc esošie uzņēmēji kopā ar pašvaldību šogad ir spēruši pirmo soli un izveidojuši biznesa ideju konkursu novada jauniešiem.  

Konkursa mērķis ir radīt jauniešiem izpratni par uzņēmējdarbību, attīstīt spēju argumentēt un aizstāvēt savu viedokli, kā arī motivēt jauniešus sava biznesa veidošanai un attīstībai, inovatīva produkta vai pakalpojuma radīšanai. Konkursa rezultātā tiks noskaidroti labākie biznesa ideju autori katrā vecuma grupā (14 – 18 g.v. un 19 – 25 g.v.). Kopējais balvu fonds ir  1500 eiro.

Konkursa nolikumu skatīt šeit.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis