Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ir iespēja bez maksas nodot nolietotās un nevajadzīgās elektroiekārtas

Iegādājoties jaunu sadzīves vai citu elektrotehniku, rodas jautājums, kur nodot savu mūžu jau nokalpojušo? Visas elektroiekārtas - televizori, ledusskapji, datori satur kaitīgas vielas, kas var apdraudēt apkārtējo vidi un cilvēku veselību, tādēļ tās nekādā gadījumā nedrīkst izmest sadzīves atkritumos vai atstāt pie atkritumu konteineriem, kur tās kāds var sabojāt un padarīt nederīgas otrreizējai pārstrādei.

„Mūsdienās gan iedzīvotāji, gan uzņēmēji Latvijā un visā pasaulē arvien atbildīgāk izturas pret atkritumiem un to savākšanu. Pēdējo gadu laikā tiek biežāk aktualizēta tēma arī par nolietoto elektrisko un elektronisko iekārtu pārstrādi dabai draudzīgajā veidā. Tehnoloģijas attīstās, dzīves līmenis un klientu prasības pieaug, tāpēc elektropreču patēriņš palielinās, un ir labi, ka pastāv organizācijas, kas palīdz rūpēties par nolietotu iekārtu utilizāciju,” vērtē SIA „ROBERT BOSCH” pārstāvis.

Uzņēmums „Eco Baltia vide” piedāvā bez maksas savākt un izvest jebkāda veida nolietotās un nederīgās elektriskās un elektroniskās iekārtas – veļas mašīnas, televizorus, ledusskapjus, plītis, datorus u.c. Piesakot elektroiekārtu izvešanu, ar uzņēmuma darbiniekiem ir iespējams vienoties par nevajadzīgo iekārtu nogādāšanu no augstāka stāva. Pakalpojums pieejams ikvienam Rīgas, Mārupes, Ādažu, Babītes, Jūrmalas un Salaspils iedzīvotājam un uzņēmumam.

„Mēs nodrošinām nokalpojušās elektrotehnikas ērtu savākšanu no dzīvesvietas. Vienojamies ar klientu par labāko laiku, noskaidrojam, vai būs nepieciešami papildspēki, lai nogādātu nolietoto iekārtu, piemēram, no kādas daudzstāvu ēkas augstāka stāva. Taču jāatceras, ka nododot nolietoto tehniku, elektroiekārtām jābūt neizjauktām, piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram – ar kineskopu, datoram – ar mātes plati u.tml.,” stāsta Marts Māsēns, SIA „Eco Balti vide” Vides pakalpojumu nodaļas vadītājs.

Savāktā elektrotehnika tiek nogādāta SIA „Eco Baltia vide” noliktavā un nodota utilizēšanai saskaņā ar Latvijas un Eiropas Savienības vides prasībām. Uzņēmums izsniedz apliecinājumu, ka nolietotās elektropreces tiks utilizētas.

Šis ir lielisks veids, kā iedzīvotāji var atbrīvoties no nevajadzīgās sadzīves tehnikas, droši zinot, ka tā nenokļūs mežos vai māju pagalmos un ilgtermiņā palīdzēs uzlabot Latvijas vidi.

Pieteikt bezmaksas elektroiekārtu savākšanu un izvešanu var pa tālr. 27737611.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis