Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Iespēja bez maksas apgūt informācijas tehnoloģiju prasmes mazajiem un mikro uzņēmumiem!

E-skills-for-Jobs-2014-logoLatvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju 2014. gadā no 24. līdz 30.martam rīko 5. E-prasmju nedēļu Latvijā, kuras galvenās tēmas ir e-prasmes nodarbinātībai un IKT karjerai, kā arī e-prasmes ikvienam.

Tikai E-prasmju nedēļas laikā mazajiem un mikro uzņēmumiem ir iespēja pieteikt savus darbiniekus 100% apmaksātiem 10 dažādiem apmācību kursiem IKT kompetenču celšanai - IKT pamati uzņēmējdarbības atbalstam, dokumentu sagatavošana un lietvedības organizēšana (MS Word), tabulas aprēķini un grafiki (MS Excel pamatkurss), datu analīze un pārskatu sagatavošana, izmantojot elektroniskās tabulas (MS Excel lietpratējiem), datorizēta grāmatvedības uzskaite, prezentācijas tehnoloģijas un metodes (MS PowerPoint), interneta iespējas uzņēmējdarbības atbalstam un attīstībai, komunikācija ar klientiem un sadarbības partneriem, e-komercija un interneta mārketings, projektu vadības pamati.

Katrs kurss ilgst 16 mācību stundas, katram kursam tiek sagatavoti mācību materiāli, visus kursus ir iespējams apgūt arī e-kursu veidā. Pēc kursu apmeklējuma tiek izsniegts sertifikāts.

Kursi tiek organizēti ESF projekta «Informācijas Tehnoloģiju apmācības mazajiem un mikro uzņēmumiem konkurētspējas un produktivitātes veicināšanai»  ietvaros. Apmācību izmaksas 80% apmērā tiek segtas no ESF finansējuma. Atlikušo 20% līdzfinansējumu parasti maksā paši uzņēmēji, bet, reģistrējoties apmācībām e-prasmju nedēļas laikā no 24. līdz 30. martam, uzņēmēji saņems IKT nozares atbalstu un tiks atbrīvoti no 20% līdzfinansējuma. Apmācīt savus darbiniekus var mikro un mazie uzņēmēji, kuri atbilst projekta nosacījumiem. Pietiekšanās apmācībām un detalizētāka informācija pieejama ESF apmācību projekta uzņēmēju konkurētspējas un produktivitātes celšanai mājaslapā – www.mmu.lv

Aicinām novada uzņēmējus izmantot vienreizējo iespēju apmācīt savus darbiniekus bez maksas, tā veicinot sava uzņēmuma konkurētspēju un produktivitāti!

Birkas:eskills

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis