Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Laipni lūgti Salaspilī!

Atklāj Latviju no jauna Salaspilī!

Pauls Timrots, kā izrādās, beidzot bija ielavījies arī Salaspilī! 
Bez brīdinājuma, sestdienā, kā var spriest pēc tirdziņa pie "Rīgavas". 
Vakar raidījumā "Te" varējām skatīties sižetu par viņa filmēšanas grupas piedzīvojumiem mūsu pilsētā. 
Izcila pludmale, kurā, starp citu, jau pagājušajā rudenī sākās un šovasar būs beigušies galvenie labiekārtošanas darbi, Botāniskais dārzs ar savu oranžēriju (nevis dendrāriju vai kā citādi) un zupa kafejnīcā netālu no domes saņēma atraktīvā Latvijas tūrisma eksperta atzinību. Tas rosina arī pašus salaspiliešus jau uz tik ierastajām lietām paraudzīties ar "svaigu aci", arī uz "ērmīgākajām kulta celtnēm pilsētā". Viens ir skaidrs - Salaspils ir pilsēta, kur var pastaigāties. "Vienai dienai, no Rīgas ar vilcienu izskrienot, normāla izklaide," saka Pauls Timrots.
Pie mums viss notiek! 
Arī internetā, jo gadījums, kad, rakstot bez "www", Paulam atvērās nevis ķēms, bet Salaspils pašvaldības e-pastu sistēma, varētu būt saistīts ar pārkonfigurāciju jaunās tūrisma mājas lapas sakarā. 
Jā, visit.salaspils.lv nāks gatava jau kuru katru dienu, skaista pludmale mums būs jau šovasar, arī restorāns-picērija mums jau ir. Pirms četriem gadiem, kad sākām spert pirmos soļus tūrisma vidē, vēl tikai sapņojām par savu TIC. Jāteic, ka tik jaunam Latvijas tūrisma nozares dalībniekam, kāda ir Salaspils pilsēta, sižets dod lielus pluspunktus salīdzinājumā ar citiem pieredzējušajiem un ainaviskajiem "dūžiem", kuri saņēmuši krietni lielāku Timrota kritiku. Žēl, ka mūsu tūrisma speciālistēm tā sestdiena bija brīvdiena un TICā viņu nebija - būtu vēl viens liels punkts plusā! 
Diez vai vecajai un vienlaikus jaunajai Salaspilj būtu jākļūst par par "jauno Jūrmalu", jo mums ir pašiem savas lietas un vietas, kuras dienu no dienas attīstās un kļūst arvien interesantākas. Mums taču ir bezkaunīga, bet laba devīze "Salaspils - pirms Rīgas".
Viss notiek!
Skaties te: http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/17.03.2016-lv-jaunatklasanas-raidijums-te.id68093/

 Saistītie raksti:

Atskats uz TIC paveikto pirmajā darbības gadā

Gada jubileju atzīmējis Tūrisma informācijas centrs

Tūrisma informācijas centram tiek piešķirta „Q - Latvia” kvalitātes zīme

tic arpuse

tic arpus