Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Laipni lūgti Salaspilī!

Aicinām uz semināru par pieejamo atbalstu daudzdzīvokļu ēku renovācijai

siltums

Šī gada 28. februārī plkst.17.30 Salaspils novada domes Dzimtsarakstu zālē notiks seminārs par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un tiem pieejamo valsts atbalstu. Semināru organizē Ekonomikas ministrija, Attīstības finanšu institūcija "Altum” un SIA "Salaspils Siltums”.

Uz semināru aicināti namu pārvaldīšanas uzņēmumu, dzīvokļu īpašnieku biedrību un būvniecības uzņēmumu pārstāvji, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākie.

Seminārā klātesošie varēs uzzināt par ES fondu atbalsta programmas nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanu, lēmuma pieņemšanas procedūru, kā arī ES līdzfinansējuma saņemšanu.

Semināra dalībniekiem būs iespēja satikt “Salaspils Siltums” pārstāvi un saņemt konsultāciju par pieejamo atbalstu, ko sniedz Salaspils novada pašvaldība sadarbībā ar “Salaspils Siltums”.

Detalizētāka informācija par semināru dienas kārtību un pieteikšanās pieejama Ekonomikas ministrijas mājaslapā sadaļā ES fondi – Dzīvo siltāk – Pasākumi.