Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Aicinājums pieteikties dzīvojamās mājas renovācijai

SIA “Salaspils Siltums” sadarbībā ar Salaspils novada pašvaldību organizē daudzdzīvokļu māju kapitālo remontu, kas paredz tehniskās apsekošanas, energoaudita, projektēšanas, siltināšanas un būvniecības darbus.

Atjaunošanas process paredzēts divos posmos. Sākumā dzīvokļu īpašnieku kopums pieņem lēmumu uzsākt mājas remontu, ieceļ pilnvarotās personas - mājas pārstāvi un uzņēmumu "Salaspils Siltums" - procesu vadīšanai un sākotnējās tehniskās dokumentācijas izstrādāšanai. Pēc dokumentācijas izstrādes tiek noskaidrotas paredzamās izmaksas un finansēšanas nosacījumi. Pēc tam dzīvokļu īpašnieki pieņem lēmumu slēgt līgumu par finansējuma saņemšanu un būvniecību.

Lai pieteiktos dzīvojamās mājas atjaunošanai, nepieciešams dzīvokļu īpašnieku kopības lēmums – vismaz 2/3 (divas trešdaļas) no visiem dzīvokļu īpašumiem. Pieteikumu un dokumentu iesniegšanas termiņš – 19.02.2016.

Papildus informācija un pieteikšanās iespējas pieejamas SIA “Salaspils Siltums” mājas lapā www.salaspilssiltums.lv sadaļā “Siltināšana”.

Ēku siltināšana

Salaspilssv2019

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis