Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Lai grāmatas atgriežas savās mājās – bibliotēkā!

Aprilis Logo_attels2

Mūsu lasītāji, kuri neesat laikā atgriezuši bibliotēkā paņemtās grāmatas, žurnālus, kuriem ar katru dienu palielinās kavējuma naudas summa un vienlaicīgi saplok drosme ienākt bibliotēkā… Šī ziņa – Jums!

Bibliotēkas grāmatas un žurnāli nav paredzēti ilgstošai turēšanai lasītāju personīgajā grāmatu plauktā, svarīgi, lai tos var izmantot pēc iespējas vairāk cilvēku!

Aprīlis mūsu bibliotēkā ir Piedošanas mēnesis, par šajā laikā nodotajiem iespieddarbiem kavējuma naudu neiekasēsim!

Ja ar paņemto izdevumu nodošanu radusies kāda problēma, zvaniet vai nāciet uz bibliotēku,- katrai situācijai ir risinājums!

Ārpus bibliotēkas darba laika, lūdzu, izmantojiet grāmatu nodošanas iekārtu!

Ļaujiet grāmatām, žurnāliem un citiem izdevumiem atgriezties savās mājās – bibliotēkā, arī tad, ja tie aizkavējušies pie Jums vairākus mēnešus vai pat gadus!

 

Kontaktinformācija:

Salaspils novada bibliotēka, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Abonements, tel.67943452

Lasītava, tel.67387153

Bērnu un jauniešu nodaļa, tel. 67387155

 

Saulkalnes filiālbibliotēka, tel.67948257, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Dienvidu filiālbibliotēka, tel.67944368, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis