Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Par jaunākajiem notikumiem ziņo policija

policija200x150

25.februārī plkst. 15.48 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka  Nometņu ielā pa ūdenstilpņu ledu staigā četri bērni, iespējams, ka kāds ielūzis. Par saņemto informāciju ziņots glābšanas dienestam (VUGD) un ātrajai palīdzībai (NMPD). Izbraucot uz notikuma vietu un to apsekojot, policijas darbinieki tur bērnus nesastapa. Kopīgi ar glābējiem apsekojot ūdenstilpnes, netika konstatēts fakts, ka kāds bērns būtu ielūzis ledū, netika atrastas arī ledus lūzuma vietas.

28.februārī plkst. 01.36 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot pa Rīgas ielu, apturēja pārbaudei automašīnu AUDI. Tika noskaidrots, ka auto vadītājam nav derīga vadītāja apliecība, jo beidzies medicīniskās izziņas termiņš. Vadītājs nodots Ceļu policijai.

28. februārī plkst. 22.25 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Rīgas 38 uz zemes guļ vīrietis. Uz notikuma vietu nosūtīta pašvaldības policijas patruļa un informēts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kuri bezsamaņā esošo vīrieti hospitalizēja.

3. martā plkst. 16.26 tika saņemta informācija, ka kādas kravas automašīnas vadītājs ir sabojājis PII "Ritenītis" žogu. Vadītājs bija izkāpis no auto, apskatījis bojājumus un devies prom. Informācijas sniedzējs notikumu bija nofilmējis. Ar pašvaldības policijas videocentra palīdzību izdevās noskaidrot kravas automašīnas atrašanās vietu, uz kurieni tika nosūtīta pašvaldības policijas patruļa. Autovadītājs aizturēts.

4.martā plkst. 11.58 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot Lazdu ielas uzņēmuma teritorijā pamanīja dūmus. Ierodoties notikuma vietā, tika sastapts uzņēmuma sargs, kurš paskaidroja, ka viņš nezina, kas tiek dedzināts. Kāds cits darbinieks paskaidroja, ka tiek dedzināti dažādi  sadzīves atkritumi. Ierašanās brīdī ugunskurs bija nodzēsts, bija redzami gruzdoši atkritumi. Ņemot vērā to, ka ir aizliegts dedzināt sadzīves atkritumus, tika uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

6. martā plkst. 05.20 pašvaldības policijā no daudzdzīvokļu nama iedzīvotāja tika saņemta informācija, ka pa PII "Saulīte" telpām kāds staigā un spīdina lukturi. Apsekojot notikuma vietu, tika sastaps bērnudārza sargs, kurš paskaidroja, ka regulāri veic objekta apgaitu.

8.martā plkst. 00.21 tika saņemta informācija, ka Enerģētiķu ielas 7 mājas pagalmā kāds vīrietis staigā gar transportlīdzekļiem un rausta to durvis. Runājot ar vīrieti, pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka vīrietim ir apziņas traucējumi, jo viņš neatcerējās savu dzīvesvietu, turklāt tukšas automašīnas salonā it kā redzēja savu draugu, kuru gribēja izlaist ārā. Automašīnai bojājumi nebija nodarīti. Uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kuri vīrieti hospitalizēja.

10.martā plkst. 03.45 pašvaldības policijas darbinieki pretī Līvzemes 25 pārbaudei apturēja transportlīdzekli Ford. Izrādījās, ka vadītājs pie stūres bija sēdies ar nederīgu vadītāja apliecību.

11.martā plkst. 13.14 videonovērošanas kamerās tika pamanīts, ka pie Miera ielas 16 uz zemes vārtās vīrietis. Policistiem viņš paskaidroja, ka bija iesāpējušās kājas, tāpēc  bija nogūlies pie soliņa. No medicīniskās palīdzības vīrietis atteicās.

12.martā plkst. 17.38 pie Enerģētiķu ielas 2 policisti pārbaudei apturēja transportlīdzekli AUDI. Tika konstatēts, ka transportlīdzeklim noteiktajā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate, par vadītājs tika informēts. Pašvaldības policija materiālus par konstatēto administratīvo pārkāpumu nosūtīja Ceļu policijai.

13.martā plkst. 00.58 pašvaldības policijas darbinieki pie Celtnieku ielas 12 pamanīja transportlīdzekli VOLVO ar ieslēgtu dzinēju. Tajā gulēja kāds vīrietis, kurš paskaidroja, ka atbraucis mājās un transportlīdzeklī iemidzis. Pēc pārbaudes persona ar kājām devās uz savu dzīvesvietu. Pārbaudes laikā pārkāpumi netika konstatēti.

14.martā plkst. 01.00 pašvaldības policijas darbinieki pretī Rīgas 12 pamanīja sievieti, kura, ejot pa gājēju ietvi, pakrita un ar grūtībām piecēlās kājās. Tā kā sieviete bija acīmredzamā alkohola reibuma stāvoklī, tika nolemts viņu nogādāt dzīvesvietā vīra apgādībā.

15.martā plkst. 23.13 pašvaldības policijas darbinieki pie Rīgas 9 pamanīja, ka uz zemes guļ cilvēks, tādēļ nekavējoties tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests. Izrādījās, ka persona ir alkohola reibumā un hospitalizācija nav vajadzīga.  Lai neatstātu viņu bezpalīdzīgā stāvoklī, persona tika nogādāta nakts patversmē „Gaiziņš”.

17.martā plkst. 05.17 pie Rīgas ielas 1 pārbaudei tika apturēts transportlīdzeklis NISSAN. Vadītājs izrādījās alkohola reibumā. Ziņots Ceļu policijai. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis