Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Ar pavasara vēsmām iznākušas jaunās "Vēstis"

“Ir darbi, ko var paveikt talkā dažās stundās un kam nav nepieciešami lieli ieguldījumi, tikai vēlēšanās strādāt, vienkārši darba rīki un neliela prasme, piemēram, iedzīvotāji savā kopīgajā īpašumā – pagalmā var atjaunot zālienus, pielīdzinot bedres, piesējot nobradātās vietas gar celiņiem, atjaunot novecojušus dekoratīvos krūmus, izzāģēt kokiem nokaltušos un traucējošos zarus, apgriezt vai atjaunināt dzīvžogus, apkopt puķu dobes,” sakopt savu pagalmu aicina ainavu arhitekte Daiga Veinberga.

Salaspils 1. vidusskolas skolēni februārī un martā ir izcīnījuši vērienīgus sasniegumus dažādās olimpiādēs un konkursos. Visvairāk varam lepoties ar Arti Vijupu, kurš ir izcīnījis ne vien zelta medaļu informātikas olimpiādē, bet kļuvis arī par absolūto uzvarētāju valsts matemātikas olimpiādē. Par citiem sasniegumiem lasiet šajā numurā.

Aizvadīts jau desmitais sieviešu dienas skrējiens “450 metri dzīvespriekam”, pulcējot vairāk nekā 200 dalībnieces.

20. martā tieši Salaspilī tiks ielikts pamatakmens Latvijā pirmajai saules enerģijas centralizētās siltumapgādes sistēmai. Šobrīd jau pašvaldības uzņēmumā SIA "Salaspils Siltums" tiek veikti sagatavošanās darbi, lai uzstādītu 1720 saules kolektorus ar kopējo aktīvo laukumu 21 595 m2. Šī būs viena no lielākajām saules enerģijas centralizētās siltumapgādes sistēmām Eiropā.

Jau četrus gadus mums ir savs Tūrisma informācijas centrs, kurā gan Latvijas, gan ārzemju ceļotāji var iegūt sev nepieciešamo informāciju. Par to, kā aizvadīts pērnais gads, stāsta Ieva Tumana un Laura Siliņa.

Atgādinām, ka līdz 30. martam ir jāveic bērnu pārreģistrēšana rindā uz pirmsskolas izglītības iestādēm.

Par to, kā ar likumpārkāpējiem cīnās mūsu pašvaldības policija, lasiet 4.lpp.

Salaspils frisbijisti savās mājās pierāda, ka ir labākie, izcīnot čempionu titulu. Par šo un citiem sporta sasniegumiem lasiet sporta lapaspusē.

Tev ir iespēja izglābt kādu dzīvību, ziedojot asinis Donoru dienā, kura Salaspilī norisināsies 27. martā.

 

 

Lasiet izdevumu ŠEIT!

 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis