Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Par izglītības kvalitātes celšanu jaunajās “Salaspils Vēstīs”

Vakardienas domes sēdē tika pieņemts lēmums no 2019. gada 1. septembra Salaspils 2. vidusskolā vairs neatvērt 10. klasi. Turpmāk skolēnus, kas izlēmuši turpināt mācības Salaspilī, vidusskolas klasēs uzņems tikai Salaspils 1. vidusskolā. Kāpēc šāds lēmums pieņemts un kādu labu no tā gūs skolēni un pedagogi, lasiet šajā numurā.

Atgādinām, ka līdz 30. martam jāveic bērna pārreģistrācija uz vietu kādā no mūsu pirmsskolas izglītības iestādēm.

Pašvaldība izsludina NVO projektu konkursu, kuram pieteikumus gaidīs līdz 2. aprīlim. Atgādinām, ka līdzfinansējuma apmērs nedrīkst būt mazāks par 80 eiro un lielāks par 2200 eiro.

Salaspils novada domes deputāts Andris Umbraško informē salaspiliešus par basketbola kluba izveidi, kas bāzēsies sporta skolā. Par to vairāk 3.lpp.

Par kādiem jautājumiem ar Labklājības ministrijas parlamentāro sekretāru Robertu Spruču runāja salaspilieši, lasiet priekšsēdētāja vietnieces Maldas Caunes rakstā.

“Valgums-S” uzsāk rakstu sēriju par decentralizētajām kanalizācijas sistēmām, kuras jāreģistrē līdz 1. jūlijam. Šajā numurā lasiet par sausajām tualetēm un to veidiem.

“Jāņtārpiņā” notikusi viktorīna, kurā savas zināšanas par Latviju demonstrēja iestādes bērnu vecāki. Par to vairāk stāsta padomes pārstāve Dēzija Gabrāne- Vidze.

Salaspils 1.vidusskolas Ceru ielas korpusa pirmajā stāvā ir tapis nebijis sienas noformējums – “Izzūdošā Latvija”. No janvāra sākuma uz sienas apkopoti 205 ciemi, kuru nosaukumu atrašana kartē ir apdraudēta, jo tajos dzīvo vairs tikai pēdējie iedzīvotāji.

Par sporta skolas audzēkņu sasniegumiem stāsta trenere Jūlija Šamricka.

Mūsu telpu futbola komanda aizvadījusi aizraujošu spēli ar Latvijas izlasi, piekāpjoties ar cienīgu rezultātu 4:2.

Pirmajā “Veselības sestdienas” posmā piedalījušies 45 dalībnieki, no kuriem ātrākie bija Zlata Pettinena un Jevgēņijs Koņabo.

Sporta nams aicina jauniešus pieteikties dalībai vasaras Olimpiādē, kas notiks Jelgavā.

Pie jaunām mājām tiks Salaspils amatierteātris, kurš mājvietu radis Rīgavas pagrabiņa telpās. Kāda ir bijusi šī pagraba vēsture un ko par jaunajām mājām saka pats teātra kolektīvs, lasiet 6.lpp.!

Par to, kā veicās “Ēnu dienā” domes priekšsēdētāja Raimonda Čudara un ainavu arhitektes Daigas Veinbergas “ēnām”, lasiet izdevuma 8.lpp.

“450 metru skrējiens dzīvespriekam”, sieviešu dienas pasākums Sociālajā centrā, “Meteņi”, “Masļeņica” un citi pasākumi sagaida salaspiliešus martā.  

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis