Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Sāksies būvdarbi Maskavas ielā

BUVTAFELE 2Informējam iedzīvotājus, ka 31. janvārī uzsāksies būvdarbi Maskavas ielā, kur tiks veikta lietus ūdens novadīšanas sistēmas pārbūve. Būvdarbus veiks A/S “Ceļu Pārvalde”, un plānots, ka tos pabeigs līdz jūnijam.

Maskavas ielā lietus ūdens kanalizācijas sistēma ir izbūvēta pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu sākumā, tātad pirms pusgadsimta. Pārbūves darbi ir ļoti nepieciešami, jo vecais kolektors ir ļoti sliktā stāvoklī, tas var sabrukt, appludinot lielu Salaspils pilsētas centrālo daļu.

Kopējais iebūvējamo cauruļvadu garums ir 740 m. Jaunā lietus ūdens kanalizācija tiks izbūvēta 5 m dziļumā, un tā virzīsies pa zaļo zonu gar Maskavas ielu autoceļa Rīga-Daugavpils pusē “Latvijas Valsts ceļiem” piederošajā teritorijā.

Lai veiktu plānotos darbus, tiks izzāģēti arī ielas malā esošie ceļu kaisāmās sāls un arī suņu stipri bojātie koki.

Lietus ūdens kanalizācijas pārbūve ir pirmais Maskavas ielas atjaunošanas posms – “neredzamā” daļa. Nākamajā kārtā tiks pārbūvēta arī ielas “redzamā” daļa –jauna brauktuve, ietves, apstādījumi, ir ieplānotas arī autostāvvietas aptuveni 80 spēkratiem.

Būvdarbu laikā daļēji būs ierobežota satiksme pa Maskavas ielu, tāpēc lūdzam iedzīvotājus pret būvdarbiem izturēties saprotoši un sekot uzstādītajām ceļa zīmēm.

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis