Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Gatavojamies Lielajai talkai un “Baltā galdauta” svētkiem un lasām jaunās “Salaspils Vēstis”

4. maijs ir Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadiena. 1990. gada 4. maijā 134 no 201 Augstākās padomes deputāta pieņēma deklarāciju "Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu". Augstākā padome noteica valsts varas "de facto" atjaunošanai pārejas periodu, kas beidzās ar Latvijas Republikas 5.Saeimas sasaukšanu. Atzīmējot šo nozīmīgo datumu, aicinām salaspiliešus kopīgi sēsties pie baltā galdauta “Rīgavas” dārzā. Tāpat sumināsim mūsu īpaši salaspilieti- Aiju Kušķi.

Šķiet, ka visi jau ir dzirdējuši par Puķu draugu svētkiem, kuri šogad, simtgades gadā, norisināsies pie mums. Tā kā darba ir gana daudz, aicinām palīgā brīvprātīgos, kuri ir gatavi dot savu artavu veiksmīgā pasākuma norisē. Ja vēlies kļūt par daļiņu no šiem grandiozajiem svētkiem, raksti epastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Parādīsim visai Latvijai, cik čakli esam mēs Salaspilī!

Kādēļ ir nepieciešamas izmaiņas skolēnu pārvadāšanā, salaspiliešiem skaidro pašvaldības iekšējā auditore Ilvija Atvare.

Iestājoties siltākam laikam, ir atcelti svara ierobežojumu uz lauku ceļiem.

Līdz 8. maijam pašvaldība gaidīs skolēnu pieteikumus darbam vasarā mūsu iestādēs. Atgādinām, ka tie, kas iegūs iespēju strādāt, tiks izlozēti, tāpēc nav svarīgi, kad jūs iesniedzat pieteikumu. Galvenais to izdarīt līdz 8. maijam.

Uz renovāciju pošas vēl viens daudzdzīvokļu nams- Daugavas ielā 2. Jau pavisam drīz šajā mājā sāksies remontdarbi.

Zemessardzes 1. Rīgas brigāde aicina salaspiliešus pievienoties tuvākajam bataljonam. Atgādināsim, ka mums tuvākais ir 19. kaujas nodrošinājuma bataljons, kurš atrodas Ulbrokā.

Jaunatnes lietu un mūžizglītības speciāliste Eva Agafonova ziņi, ka ir noslēdzies vasaras nometņu konkurss, kuru ietvaros Salaspils bērniem ir pieejamas 15 nometnes. Par to vairāk 4.lpp.

ŠĪ vasara salaspiliešiem solās būt pilna ar sportiskiem izaicinājumiem – “Zīriņu” velokross, skriešanas un peldēšanas seriāli, daudzcīņa, “TIME TRIAL” un, protams, Ezerkauliņu pusmaratons. Šogad pusmaratona “seja” ir mūsu olimpiete Ilona Marhele. Kā sākās viņas skriešanas karjera un citus interesantus faktus, lasiet intervijā ar Ilonu.

Atkal uz sporta nama grīdas tiksies labākie sporta deju meistari krāšņajā pasākumā “Salaspils OPEN”.

Rīt pēc Lielās talkas TIC aicina jūs pievienoties velobraucienam, kura laikā varēs iepazīt mūsu dižkokus.

Gatavojoties Dziesmu un deju svētkiem, mūsu deju kolektīvi rāda fantastisku sniegumu. Par to vairāk stāsta kultūras nama sabiedrisko attiecību speciāliste Ilona Krastiņa.

Savu 20 gadu pastāvēšanas jubileju pērn atzīmēja “BURAS”. Tā nu par godu šiem svētkiem dejotāji pārsteigs ar trim pilnīgi dažādiem koncertiem- dejos gan lieli, gan mazi. Par to lasiet 8.lpp.

Lasiet jauno izdevumu ŠEIT

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis