Šī mājaslapa izmanto dažādas sīkdatnes. Dažas sīkdatnes ir funkcionāli nepieciešamas, bez kurām Jūs nevarēsiet lietot šo mājaslapu. Bet pārējās sīkdatnes tiks izmantotas tikai tad, ja Jūs tam piekrītat. Uzzināt vairāk

Policija palīdz vilciena kontrolierim un novērš kautiņu

policija200x150

2. aprīlī plkst. 14.36 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot konstatēja, ka Ķīmijas institūtam pie ieejas ir izsists stikls. Par konstatēto ziņots Valsts policijai.

3. aprīlī plkst. 00.22 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie Enerģētiķu ielas veikala notiek kautiņš, kurā iesaistītas divas personas. Policija to pārtrauca. Viena no kautiņā iesaistītajām personām paskaidroja, ka viņam ir saplēstas brilles, tāpēc par notikušo rakstīs iesniegumu. Informācija nodota Valsts policijai.

3. aprīlī plkst. 17.56 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie pagrieziena uz ciematu “Spolītes” no ceļa nobraukusi vieglā automašīna. Ierodoties notikuma vietā, tika sastaptas divas personas, kuras paskaidroja, ka negadījums noticis transportlīdzekļa vadīšanas apmācību laikā. Ceļu satiksmes negadījumā cietušo personu nav. Par notikumu ziņots Valsts policijas ceļu policijai.

3. aprīlī plkst. 19.22 pašvaldības policijas iecirknī ieradās sieviete, kura paskaidroja, ka viņas dēls ir garīgi slims, lieto medikamentus, šobrīd pret paša gribu tiek vests uz Lietuvu. Veicot meklēšanas pasākumus, tika noskaidrots, ka meklējamā persona ar draugu brauc sabiedriskajā transportā Baložu administratīvajā teritorijā. Pašvaldības policijas darbinieki abas minētās personas aizturēja un nogādāja Valsts policijā.

4.aprīlī plkst. 13.56 pašvaldības policijā tika saņemta informācija no “Latvijas Dzelzceļa” kontroliera, ka vilcienā atrodas neadekvāta persona. Salaspils dzelzceļa stacijā pašvaldības policijas darbinieki minēto personu aizturēja. Kā tika noskaidrots, persona izbēgusi no ārstniecības iestādes. Uz notikuma vietu tika izsaukta Ātrā neatliekamā medicīniskā palīdzība (ĀNMP), kas personu hospitalizēja. 

5. aprīlī plkst. 22.15 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Salaspils dzelzceļa stacijā atrodas nepilngadīga persona, kura aizbēgusi no krīzes centra. Minētā persona nogādātā Valsts policijas iecirknī.

5. aprīlī plkst. 22.30 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka pie kāda daudzīvokļu nama Enerģētiķu ielā uz koplietošanas trepēm guļ vīrietis. Ierodoties notikumā vietā, policijas darbiniekiem izdevās pamodināt guļošo vīrieti, kurš paskaidroja, ka krītot sasitis galvu. Lai vīrieti neatstātu bezpalīdzības stāvoklī, uz notikuma vietu izsaukta Ātrā neatliekamā medicīniskā palīdzība (ĀNMP), kas personu hospitalizēja. 

6. aprīlī plkst. 11.57 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka Skolas ielas daudzīvokļu nama kāpņu telpā atrodas divas personas, kuras, iespējams, lieto narkotiskās vielas. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki uz aizdomu pamata par narkotisko vielu lietošanu abas personas aizturēja un nogādāja Valsts policijas iecirknī.

6. aprīlī plkst. 23.21 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka kādā Miera ielas daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā atrodas vīrietis reibuma stāvoklī, agresīvi uzvedas, iespējams, ir garīgi slims. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki pamanīja sniegtajam aprakstam līdzīgu vīrieti. Vīrietis nespēja paskaidrot, kur viņš atrodas un kā nokļuvis kāpņu telpā. Uz notikuma vietu tika izsaukta Ātrā neatliekamā medicīniskā palīdzība (ĀNMP), kas personu hospitalizēja.

7. aprīlī plkst. 05.17 pašvaldības policijas darbinieki patrulējot pie Parka ielas 3 pamanīja automašīnu, kura stāvēja uz gājēju ietves. Automašīnai bija bojāta virsbūve un priekšējās riepas. Apsekojot apkārtni, tika konstatēts, ka ir bojāta ceļa zīme uz Rīgas un Parka ielu krustojuma. Par konstatēto faktu ziņots Valsts policijai.

7. aprīlī plkst. 21.27 pašvaldības policijā tika saņemta informācija, ka no ūdenskrātuves aizsargdambja redzams ugunsgrēks. Veicot teritorijas apsekošanu, policijas darbiniekiem izdevās noskaidrot ugunsgrēka vietu Zviedru ielā, ziņots Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD), kas kūlas ugunsgrēku nodzēsa. 

Salaspils

°C
Gaisa spiediens: hPa
Vēja stiprums: m/s
Vēja virziens:
tukšītis